Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Kredito24.cz slevový kupón
Kredito24.cz

Kredito24.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.kredito24.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2019

Více o Kredito24.cz

Nakupování na Kredito24.cz...

Další z řady rychlých půjček, které provozuje česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Můžete se těšit na nejrychlejší online půjčky na trhu bez nutnosti doložení příjmu. Vsadit můžete na zkušenosti a inovace. Pokud Vás tedy zastihne nečekaný finanční výdaj nebo se Vám špatně kryje den výplaty s platbou faktur, neváhejte a využijte Kredito24 jako výpomoc v těchto složitých situacích.Půjčku vyřídíte opravdu snadno a v rekordním expresním čase. Přihlášku vyplníte za 2 minuty a peníze putují na Váš účet ihned. Vyhodnocování půjček provádí automatizovaný systém bez nutnosti kontroly v registru dlužníků. Díky spolupráci s partnery probíhá výplata ihned – téměř jako peníze na ruku.

Systém se od konkurence liší především způsobem kalkulace bonity klienta. Zakazníci si mohou sami nastavit dobu platnosti a výši úvěru dle vlastních potřeb. K tomu mohou využít webové stránky nebo speciální aplikaci na síti Facebook. Stálí zákazníci získají půjčku prostřednictvím svého uživatelského profilu.

Kredito24 dodržuje pravidla transparentnosti poplatků. Ty jsou rovné a spravedlivé pro všechny zákazníky. Kolik zaplatíte, uvidíte hned na titulní straně při zadávání svých požadavků. Peníze půjčují zodpovědně – aby se zákazníci nestali obětí tzv. finanční smyčky. To prakticky znamená, že nedostanete půjčku druhou a nedostanete půjčku pokud jste již vedený jako dlužník u jiné instituce.

Společnost doporučuje dodržovat pravidla zdravého půjčování. Nikdy nepokrývejte jednu půjčku druhou, vždy se před půjčením ujistěte, zda budete schopni splácet všechny své závazky a pokud se přece jen dostanete do situace, kdy nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelem.

U kredito 24 máte možnost získat až 15 000 Korun jednorázově a splatnost nastavit až 30 dnů dopředu. Máte také možnost si prodloužit splatnost za poplatek a to o 7, 15 a 30 dní. Splatnost je prodloužena okamžitě ve chvíli, kdy odešlete poplatek na účet poskytovatele půjčky. Noví klienti musí nejdříve projít testovací půjčkou do 5 000 Korun.

Věříme, že služba Kredito24 Vám dobře poslouží při překonávání těžkých finančních situací.

Navštivte www.kredito24.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kredito24.cz?

Jak získat půjčku?

1) Na titulní straně si jednoduše nastavte pomocí posuvníků kolik peněz si chcete půjčit a za jak dlouho je chcete splatit (první půjčka má své maximum na 5 000 korunách.)

2) V dalším kroku budete požádáni o vyplnění svých osobních údajů pro účely registrace a ověření klienta.

3) Poté již čekáte pouze na schválení žádosti – které by mělo proběhnout okamžitě. Budete informováni o výsledku prostřednictvím e-mailu.

4) Pokud byla Vaše žádost o úvěr schválena, budou Vám peníze do několika minut poukázány na Váš bankovní účet

Navštivte www.kredito24.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Kredito24.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.