Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Krytoo.cz slevový kupón - prosinec 2019
Krytoo.cz

Krytoo.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.krytoo.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2019

Více o Krytoo.cz

Nakupování na Krytoo.cz...

Krytoo.cz je obchod, který se specializuje na obaly a kryty pro mobily a tablety. Na rozdíl od běžných obchodů je nabídka Kratoo.cz ve většině případů produkována v Česku, a to na míru jednotlivým telefonům. Nejedná se tedy o žádnou Čínu, která nebude pasovat. Nabídka krytů se neustále rozšiřuje.

Obchod nabízí aktuálně kryty na mobilní telefony značek Apple, Samsung, Lenovo, Sony, Huawei, Xiaomi, HTC, LG, ASUS a Nokia. Četnost modelů se liší. Nejvíce modelů má pokryto Apple a nejméně pak Nokia. Občas najdete v nabídce i několik univerzálních obalů. Co se týče tabletů, jsou v nabídce kryty pouze na iPady.

Mimo obalů můžete zakoupit také externí baterie, kabely a nabíječky, ochranné fólie a tvrzená sklad, stojany, objektivy, gadets, sluchátka, stylusy, sportovní produkty nebo reproduktory.

Kryty a obaly z nabídky od výrobce iSaprio jsou dostupné pro většinu mobilních telefonů. Ve chvíli, kdy si vyberete a objednáte kryt, tak je předáván do tisku. Kryty jsou skladem, ale tisk je prováděn až na objednání. Kryt je tak vždy úplně nový. Ve výrobě je pak potisk zalakován. Tím pádem je voděodolný a vy se nemusíte bát, že vám potisk zmizí a nebo se nějak poškodí. Zalakování má také tu velkou výhodu, že se Vám potisk snadno nepoškrábe. Tím pádem se nemusíte bát, že potisk časem zmizí, jako je tomu u některých levných krytů dovážených právě z Číny. Potisk trvá obvykle 1 až 2 dny a následně je třeba nechat 1 den kryt pořádně uschnout. Svého krytu se tak dočkáte cca třetího dne od objednání. Kryt je ve výsledku matný a tím pádem nevyklouzne z ruky. Váš mobil je tedy v bezpečí. Potisk je vyráběn v České republice a není tak závislý na zahraničním výrobci. Krytoo.cz si tak dokáže hlídat kvalitu a vymýšlet originální potisky, které jen tak někdo nemá. Kryty jsou vždy určeny pro zadní stranu telefonu. Kvalitní potisk je vždy umístěn na zadní straně telefonu a okraje jsou průhledné. Kryty ale neslouží jako náhradní kryty baterie – jsou navíc jako další vrstva, která chrání celý telefon.

O dopravu produktů se stará Česká pošta formou balíku do ruky nebo na poštu. Využít můžete také služeb kurýrní služby InTime nebo uschovat své zboží v síti úschoven Zásilkovna.cz. Platit pak můžete na dobírku, bankovním převodem, platební kartou online nebo nově také Bitcoinem.

Věříme, že budete s kryty telefonů na Krytoo.cz spokojeni. Pokud máte návrh na nějaký motiv, neváhejte kontaktovat provozovatele obchodu – třeba se stanete tím prvním, kdo Vámi zvolený motiv na telefonu bude mít.

Navštivte www.krytoo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Krytoo.cz?

Obchod Krytoo.cz nenabízí aktuálně žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím slevového portálu Slevovykupon.net můžete získat automaticky po přechodu do krytoo.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o tom informovat včetně podrobného návodu na využití takových výhod.

Navštivte www.krytoo.cz

Skončené nabídky

Doprava zdarma na Krytoo.cz (do 1.1.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Krytoo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.