Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Kupzarovky.cz slevový kupón, Kupzarovky.cz slevový kód
Kupzarovky.cz

Kupzarovky.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.3/5, 43 hlasování)
Pokračovat na www.kupzarovky.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Kupzarovky.cz

Nakupování na Kupzarovky.cz...

Obchod Kupzarovky.cz se od roku 2008 zabývá dodáváním sortimentu značek Megaman, philips, OSRAM, Lucis, Lirio a dalších, které nabízejí veškeré typy světelných zdrojů od klasických žárovek přes úsporné žárovky, zářivky, výbojky až po interiérová designová svítidla. Sortiment se neustále rozšiřuje, a to jak do množství, tak do šířky sortimentu jednotlivých značek.Od roku 2010 obchod dováží LED svítidla a LED žárovky pro konkrétní projekty přímo na míru klientům. Kupzarovky.cz není jen e-shop, má také kamenné prodejny v Praze a v Brně. Tam Vám poradí prodavači a v praxi Vám předvedou osvětlení, které bude vhodným řešením pro Váš konkrétní prostor.

Od roku 2011 nabízí kompletní montáž s odborným personálem. V rámci architektonického období Vám architekti pod vedením Ing. Arch. Luboše Rosíka spočítají osvětlení interiéru, navrhnou vhodné typy osvětlení pro Vaše prostory v Brně a Praze, zpracují kompletní projekt včetně dodávky osvětlení za velkoobchodní ceny. Mimo osvětlovací techniky Vám obchod dodá i baterie, instalační materiál, kabeláž a další elektroprvky. Pokud v e-shopu něco nenajdete, neváhejte kontaktovat zákaznický servis.

Mezi světelnými zdroji si teď v sortimentu kupzarovky.cz můžete vybrat žárovky, úsporné žárovky, LED žárovky, halogenové žárovky, zářivky, výbojky, autožárovky, speciální zdroje, zdravé světlo, dekorace, párty osvětlení, tipy na dárky a akční doprodej.

Mezi svítidly pak hledejte kolejnicové systémy, lištové systémy GLOBAL, Lankové systémy, sestavovaná svítidla, dětská svítidla, bodová svítidla, bodová svítidla, koupelnová svítidla, kuchyňská svítidla, designová LED svítidla, Noční osvětlení, patice, objímky, přisazená svítidla, osvětlení obrazů, LED panely, sloupkové lampy, stojanové lampy, stolní lampy, lampy s klipem, stropní svítidla, nástěnná svítidla, svítilny, venkovní svítidla, senzorová svítidla, solární osvětlení, zapuštěná svítidla, závěsné lustry, kancelářská svítidla, průmyslová zářivková svítidla, nouzové osvětlení, průmyslová závěsná svítidla, LED závěsná svítidla a reflektorová svítidla.

Dále tu můžete nakoupit příslušenství. Vybírat můžete také z kategorií slev a nového zboží.

Pro dopravu zboží z obchodu můžete využívat kurýrní službu PPL, Českou poštu, na Slovensko Slovneskou poštu, úschovny Uloženka, dopravce DPD včetně možnosti zaslání do DPD parcel shopu a také síť úschoven Zásilkovna.

Věříme, že se službami obchodu kupzarovky.cz budete spokojeni a že Vám produkty budou dlouho a věrně svítit na Vaši cestu.

Navštivte www.kupzarovky.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kupzarovky.cz?

Obchod Kupzarovky.cz v současné době nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete prostřednictvím našeho slevového portálu získat dostanete automaticky po přechodu do Kupzarovky.cz skrze odkazy v jednotlivých slevových kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kupóny využívat.

Navštivte www.kupzarovky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kupzarovky.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.