Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Kynolog.cz slevový kupón, Kynolog.cz slevový kód

Kynolog.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(5/5, 1 hlasování)
Pokračovat na kynolog.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Kynolog.cz

Nakupování na Kynolog.cz...

Pořídit si psa je dnes snadné. Lepší plemena stojí pár stovek a z útulku můžete mít pejska dokonce zdarma. Není to ale všechno jenom zábava. Pes je také velká hromada práce, tedy alespoň pokud chcete, aby byl pes vychovaný.Výcvik a výchova psů je cílem portálu Kynolog.cz a související psí školy. Výcvik a výchova v této psí škole probíhá na základě výborných znalostí psychologie psů, jejich instinktů, postupu učení, chování a také dalších znalostí. Výcvik je prováděn za pomoci metod s využitím přirozených modelů chování a komunikace se psy.Každý pes má individuální chování a musí tak být také chápán. Výcvik psů se liší podle jednotlivých plemen, jednotlivých psů a také podle jednotlivých týmů pes-psovod. Škola je úspěšná především proto, že učí majitele psů, jak mají se svými psy správně komunikovat, co jim sdělovat a jak je úkolovat. Výcvik i teorie je vysvětlována jednoduchou a srozumitelnou formou tak, aby jí rozuměli i naprostí začátečníci. Klienti nemusí mít žádné zkušenosti a jsou tak učeni od naprostých základů. Díky nabytým znalostem bude dosaženo bezproblémového a spokojeného soužití člověka se psem.Škola je založená na hodnotách, kterými jsou- vzájemná důvěra mezi psem a člověkem, která je postavená na vzájemném chápání potřeba cílů a na jejich respektování bez zbytečných trestů, agresivity či podrazů.

- Přirozená autorita a poslušnost získaná na základě dobrovolného přijetí psem a získaná pomocí klidné a jasné komunikace za pomoci znalosti a chápání psích zvyků a pravidel.

- Týmová spolupráce mezi psem a člověkem, která je postavená na vzájemných pozitivních prožitcích a získaná zejména pomocí správných her, sportů a zážitků.

- Jasná komunikace a porozumění, která je tvořená na jedné straně na chápání psích signálů a komunikace a na druhé straně pro psa srozumitelnými a pochopitelnými informacemi o tom, co je správné na základě pochopení využití psí komunikace.Škola funguje prostřednictvím akcí. Akce jsou určeny pro všechna plemena, křížence, pro psy s průkazem původu i bez. Jsou také určené pro zkušené i nezkušené majitele. Na Kynolog.cz naleznete v sekci přihlášení seznam akcí. Ty jsou nadepsány podle tématu a u každé je možnost dozvědět se o ní více. U každé jsou uvedeny především podmínky, které je nutné splnit pro přihlášení a také cena, kterou za kurz zaplatíte. Akce mohou být jednodenní i více denní a mohou obsahovat také ubytování pro psa i páníčka. Každá je jiná, proto není možné specificky říci, jak bude probíhat. Stačí vyplnit formulář a veškeré informace by vám měly být zaslány.Věříme, že Vám i Vašemu psovi škola a jednotlivé akce pomohou dosáhnout vzájemného porozumění a stanete se po absolvování ještě většími přáteli, než jste teď.

Navštivte kynolog.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kynolog.cz?

Škola Kynolog.cz neposkytuje na své kurzy žádné slevy prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabízené výhody a akční nabídky, tak jak jsou vyobrazeny na slevovykupon.net, získáte tak automaticky po přechodu do Kynolog.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte kynolog.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kynolog.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.