Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lekarna-Matej.cz slevový kupón, Lekarna-Matej.cz slevový kód

Lekarna-Matej.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.8/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.lekarna-matej.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Lekarna-Matej.cz

Nakupování na Lekarna-Matej.cz...

Lékárna Pod svatým Matějem je tradiční nezávislou lékárnou lokalizovanou na Praze 6 Dejvicích, která se specializuje na individuální služby zákazníkům.

Nabízí samozřejmě široký výběr léčiv, potravinových doplňků a kosmetiky za akční ceny. Zákazníci se tu mohou těšit na bezplatné měření tělesného tlaku a tuku nebo screening cévního a plicního věku. Samozřejmostí pak je individuální konzultace s lékárníkem. Sami si také připravují individuálně připravované léčivé přípravky jako jsou masti, kapky atd. To navíc nejrychleji v širokém okolí. Přijďte Matěje navštívit do obchodu nebo nakupte na e-shopu.Nakoupit můžete antibiotika, antiepileptika, antikonvulsiva, antikoncepci, derivancia, desinfekci, chemoterapeutika, léky na alergie, léky na bolest a teplotu, léky na bolest a zánět, léky na hemeroidy, léky na hubnutí, desinfekce s chemickými činidly, implantáty do měkké tkáně, zdravotnické přípravky pro interní obory, laboratorní materiál, zařízení na měření fyzikálních veličin, nástroje, vše pro kojící matky, diagnostické prostředky, prostředky k
elektrodiagnostice, léky na játra, léky na žlučník, léky na kožní problémy, léky na nervozitu a úzkost, léky na paměť, léky na ředění krve, léky na suchý a dráždivý kašel, léky na vlhký kašel, léky na žíly, léky proti nevolnostem a zvracení, léky proti pálení žáhy, léky proti plísním, léky při zácpě, minerální přípravky, oční přípravky, péče o zuby a dásně, rostlinná léčiva, různé odvykání kouření a enzymy, speciální výživa, trávicí potíže, ušní, nosní, krční potíže, vitamíny, znecitlivující látky a spoustu dalších.

Lékárna také nabízí věrnostní program. Protože si svých zákazníků váží a ti se pak rádi vracejí, zavedli pro ně bonusový věrnostní program. Za každý nákup vám budou vráceny peníze v podobě bodů, které je možné použít při dalším nákupu v této e-lékárně. Už při registraci automaticky obdržíte 1500 věrnostních bodů, které je možné uplatnit s libovolnou další objednávkou. Body se vám připíší na konto, až bude objednávka připravená k odběru nebo odeslána. Za každý provedený nákup se bude vaše konto navyšovat. Sto bodů má hodnotu 1 koruny. Jeden bod pak odpovídá jedné koruně nákupu. Body je možné uplatit na maximálně 10 % hodnoty objednávky.

Pro dopravu zboží z obchodu můžete využít PPL. Odebírat můžete také v celé síti Zásilkovna.cz nebo přímo v Lékárně Pod svatým Matějem, a to zcela zdarma. Platit můžete na dobírku nebo skrze platební bránu PayU. Při osobním odběru pak kartou nebo hotově.

Věříme, že vám bude nakupování v této špičkové lékárně vyhovovat a přejeme vám silné zdraví.

Navštivte www.lekarna-matej.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lekarna-Matej.cz?

VideonávodPopis

Internetový obchod Lekarna-matej.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat na objednávky slevové kódy se kterými byste mohli ušetřit. Všechny aktuální akční nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net se aktivují automaticky po přechodu do Lekarna-matej.cz skrze jednotlivé odkazy.

Pokud se situace změní a obchod Lekarna-matej.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.lekarna-matej.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lekarna-Matej.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Lékárna