Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lendon.cz slevový kupón - červenec 2020

Lendon.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.lendon.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2020


Doporučené nabídky

Více o Lendon.cz

Nakupování na Lendon.cz...

Nevyšli jste tento měsíc s penězi a fakturám se blíží splatnost? Možná budete potřebovat toto krátké období pokrýt krátkodobou půjčkou od nebankovní instituce. Jednou ze společností, které Vám půjčí na několik dní peníze, které budete moci obratem splatit je Lendon.cz. Celou žádost od vyplnění až k obdržení peněz na účet můžete zvládnout už za několik málo minut.U Lendon.cz si můžete půjčit až 15 000 Kč na 30 dní. Pokud žádáte o půjčku poprvé, částka bude nižší, nicméně obdržíte jí zcela zdarma bez navýšení. Podmínkou je splatit jí do 14 dní od poskytnutí. Požadované podmínky nastavíte pomocí posuvníků na titulní straně. V pravé části okna vidíte tabulku, ve které jsou zobrazeny všechny potřebné údaje včetně částky, kterou na konci zaplatíte za vyřízení půjčky s úrokovou sazbou, která Vám může dobře posloužit pro porovnání s jinými bankovními či nebankovními půjčkami. Pokud byste nemohli půjčku splatit je možné termín za poplatek dále odložit.

Výhodou Lendon.cz je rychlost – vyplnění Vám nezabere ani 5 minut a 95 % žádostí je posouzeno do 15 minut. Dnes požádáte a můžete za chvilku mít zaplaceno. Lendon.cz nabízí nejnižší poplatky na trhu, možnost rozložení až do 10 splátek, zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky. Pokud vše včas splatíte, budete za svou spolehlivost odměněni vrácením poslední splátky.

Pro získání úvěru musíte splňovat podmínky: Žádné – půjčka je vhodná pro každého, kdo potřebuje uhradit neodkladné výdaje a potřebují si na ně půjčit.

Před podání žádostí o úvěr zvažte, zda je půjčka opravdu jediným vhodným řešením. Přesvědčte se také, že budete mít možnost úvěr splatit ve Vámi zadané lhůtě. Dodržujte pravidla pro zdravé půjčování. Nesnažte se pokrývat jednu půjčku jinou půjčkou a pokud se dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou organizací a příslušnými státními orgány.

Věříme, že Vám Lendon.cz půjčka pomůže překonat těžké finanční období. Půjčku si můžete samozřejmě vzít opakovaně. Druhá půjčka, za předpokladu, že tu první jste v pořádku splatili, bude pro Vás ještě rychlejší než ta první.

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

Navštivte www.lendon.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lendon.cz?

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku a splatnost. Vpravo v počitadle vidíte, kolik si půjčujete, kolik na konci zaplatíte, kdy je termín splacení a jaká je roční úroková sazba (slouží pro porovnávání s jinými úvěry a půjčkami). Vše potvrďte zeleným tlačítkem „Nezávazně požádat“.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.lendon.cz

Skončené nabídky

Výhodné podmínky na Lendon.cz (do 4.11.2018)
Odměna za včasné splacení s Lendon.cz (do 16.1.2018)
Bez poplatků za poskytnutí s Lendon.cz (do 15.1.2018)
Klientský servis s Lendon.cz (do 15.1.2018)
BEZ POPLATKŮ ZA POSKYTNUTÍ (do 27.12.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Lendon.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.