Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Levnezde.cz slevový kupón, Levnezde.cz slevový kód

Levnezde.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.69/5, 26 hlasování)
Pokračovat na levnezde.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Levnezde.cz

Nakupování na Levnezde.cz...

Když byla finanční krize lidé se obrátili na levné obchody. A vznikly i internetové obchody. Obchod LevneZde.cz nabízí vše potřebné k podnikání, pro život nebo pro zábavu a mnohé další, a to přímo od zdroje.

Jedná se o model prodeje ze zahraničí. Zboží tak putuje přímo od zahraničních dodavatelů k Vám. Myšlenkou je ušetřit za obvyklé i unikátní zboží a vynechat nutnost zboží skladovat. Mnozí nakupují v Číně přímo. Má to ale háček – musí se vypořádat s placením DPH, se clem a s angličtinou v komunikačním procesu. To celé odpadá, pokud použijete nákupní model levnezde.cz.

Každá zákazník má jedinečnou možnost výhodně nakoupit zboží ze zahraničí a nemusí se přitom vypořádávat se všemi neduhy, které s tím jsou spojené.V obchodě můžete vybírat zboží z kategorie: auto/moto, čaje, domácnost a kancelář, elektro/mobil/foto, erotické zboží, hračky/rc modely, oblečení/kosmetika, outdoor/cestování, sport, zvířata, vychytávky a zajímavé zboží.

Některé zboží, které tu naleznete, byste mohli považovat za naprosté kraviny – vždyť co jiného je elektronická LED svíčka za 35 korun. Považte ale, že k Vám putuje z druhého konce světa, bez nutnosti platit poštovné. Často se bude jednat o nesmysly, které byste si běžně nekoupili, ale za tu cenu to klidně zkusíte a kdo ví, třeba objevíte něco, co za to opravdu stojí. A že je to plastové a z Číny? A co dnes není. Když kupujete běžné zboží, platíte za něco, od čeho očekáváte určitou kvalitu. I toto zboží je často z Číny nebo jiné země okolo. Možná sjelo ze stejné linky, jako levné zboží, které nakoupíte na LevneZde – jen má jinou nálepku a popis.

Tvrdit že se jedná o kvalitní zboží, které Vám vydrží celý život by byla lež. Levnezde.cz je tu proto, aby nakupování bylo hrou a aby Vám umožnilo objevovat novinky, nesmysly nebo praktické vychytávky do domácnosti.

Jaké jsou výhody? Slevy až 85 %, doprava zdarma vždy a na vše, certifikace ověřeno zákazníky v českém prostředí portálu Heureka, garance vrácení peněz, zákaznický servis k dispozici 7 dní v týdnu a 5 druhů plateb, které Vám ani zahraniční portály v Číně rozhodně nenabídnou.

Zásilky z Číny Vám domů doveze vždy Česká pošta. Pro platby je pak k dispozici platební karta, bankovní převod klasický i ten rychlý nebo také Supercash. Využít můžete i dobírky, kterou ovšem nedoporučujeme, protože je tu příplatek 99 Kč (prakticky za Vás musí zboží převzít obchod a přeposlat s dobírkou dále – proto tak vysoký poplatek).

Věříme, že se Vám v obchodě LevneZde.cz povede ulovit nějakou zajímavost. Přinejmenším bude taková nakupování levným dobrodružstvím. Při nákupu Levnezde.cz Vás navíc chrání české zákony a narozdíl od číny tak můžete využívat reklamace.

Navštivte levnezde.cz

Jak uplatnit slevový kód na Levnezde.cz?

Obchod Levnezde.cz neposkytuje žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete na LevneZde.cz objevit aktivujete automaticky kliknutím na některý z akčních kupónů a přechodem přes tento odkaz do obchodu LevneZde.cz.

Navštivte levnezde.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Levnezde.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.