Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Lidl-Shop.cz
Lidl-Shop.cz

Lidl-Shop.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.78/5, 74 hlasování)
Pokračovat na www.lidl-shop.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Lidl-Shop.cz

Nakupování na Lidl-Shop.cz...

Společnost Lidl v České republice působí už od roku 2003, kdy tu vzniklo prvních 50 prodejen. Dnes se honosí více než 240 prodejnami, které jako zákazníci prostě zbožňujete. Produkty Lidl jsou na českém trhu z velké části unikátní. Nabídnou zboží, které svou kvalitou odpovídá zemím na západ od nás a tím se vyhrazuje ostatním diskontním řetězcům na našem trhu.

Lidl-Shop slevové kupóny a slevové kódy

Filozofie Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % sortimentu. U nich si Lidl sám určuje kvalitu, vzhled i obal produktů a zároveň si vybírá i výrobce, kteří jsou schopni dlouhodobě zajistit hygienické a kvalitativní standardy.

Kromě vysokého standardu kvality jsou v Lidlu také skvělé ceny. Zákazníci oceňují také pravidelné a časově omezené, tematicky zaměřené nabídky potravin a spotřebního zboží, které není součástí standardního sortimentu. Proto můžete vídat akce jako Asijský týden, Řecký týden, Mexický týden, XXL týden, Retro týden a další.

Lidlu se tato strategie opravdu vyplácí. Dokládá to také celá řada ocenění v anketách mezi zákazníky. V roce 2018 už po čtvrté získali ocenění Nejdůvěryhodnější značka v kategorii Obchodník s potravinami a v soutěži Obchodník roku získali již jedenáctou Cenu veřejnosti. Celkově se Lidl pyšní už 25 oceněními a další přibývají.

Lidl si je vědom své společenské odpovědnosti. Ve všech oblastech svého podnikání se proto snaží být zodpovědný ke svému okolí, neboť je také jeho pevnou součástí. Kromě každodenní činnosti se dlouhodobě zaměřuje také na podporu dětí.

Zajímá Vás, jak Lidl vznikl? Počátky obchodu sahají už do 30. let 20. století, kdy byl v německém městě Heilbronn založen velkoobchod s potravinami a dalším sortimentem. První prodejna pak byla otevřena v Ludwigshafenu v roce 1973. Lidl pak expandoval po celém Německu. K dnešnímu dni je po celém světě 10 500 prodejen ve kterých pracuje více než 260 000 zaměstnanců. Patří tak k nevětším potravinářským řetězcům nejen v Evropě, ale na světě.

Webový portál lidl-shop.cz slouží nejen jako informativní, ale přímo zde můžete zakoupit mnoho produktů. Najdete tu také popisy jednotlivých privátních značek – Argus, Bluedino, Cien, Colombino, Dentalux, Floralys, Formil, J. D. Gross, Pikok, Pilos, Saguaro, W5. Najdete tu také vyhledávač a mapku prodejen, přehled služeb pro zákazníky, možnost přihlášení k newsletteru což je také jedna z možností, jak se dostat k propagačnímu letáku. Hledat tu můžete také produktová videa a návody. Hledáte-li nákupy nepotravinového zboží formou e-shopu, naleznete to na lidl-shop.cz. Zde najdete vše, co jste si oblíbili v prodejnách v mnohem větším množství a širší nabídce.

Na lidl-shop.cz zkrátka naleznete unikátní nabídku produktů od módy, přes nářadí, autosedačky nebo vše pro vaši domácnost i zahradu. Výrobky našich privátních značek vyvíjíme ruku v ruce s dodavateli a díky tomu nabízíme kvalitní produkty za skvělé ceny.

Navštivte www.lidl-shop.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lidl-Shop.cz?

1) Vyberete zboží, které chcete zakoupit.

2) Slevový kupón zadáváte v průběhu objednávky v části "Shrnutí objednávky".

3) Zde kliknete na "Přidat slevový kód" a do formuláře ho napíšete.

Lidl-Shop slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.lidl-shop.cz

Lidl Pardubice

Lidl Pardubice: Nákupní ráj pro každého Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné potraviny, drogerii, textil nebo domácí potřeby, pak je Lidl Pardubice tím pravým místem pro vás. Lidl je známý svou širokou nabídkou značkových i vlastních produktů, které splňují nejpřísnější kritéria kvality a bezpečnosti. Navíc v Lidl Pardubice najdete i čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, mléčné výrobky a další lahůdky. Lidl Pardubice se nachází na adrese Polabinská 1200/1, 530 02 Pardubice. Otevřeno je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Parkování je zajištěno na prostorném parkovišti před prodejnou. Lidl Pardubice je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Zastávka autobusu č. 2 a 10 je jen pár kroků od vchodu. Lidl Pardubice nabízí svým zákazníkům nejen výhodné ceny, ale i řadu akcí a slev. Každý týden se můžete těšit na nové letáky s atraktivními nabídkami z různých oblastí sortimentu. Ať už hledáte něco pro sebe, pro svou rodinu nebo pro své domácí mazlíčky, v Lidl Pardubice určitě najdete to pravé. Navíc si můžete vychutnat i výbornou kávu nebo čaj z automatu za pouhých 15 Kč.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lidl-Shop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.