Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lidskasila.cz slevový kupón, Lidskasila.cz slevový kód

Lidskasila.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.32/5, 81 hlasování)
Pokračovat na www.lidskasila.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Lidskasila.cz

Nakupování na Lidskasila.cz...

Nemáte čas si sami uklízet? Chcete přijít do již hotového a mít zase o starost méně? Navštivte portál LidskaSila.cz a uvidíte, že všechno je možné. LidskaSila.cz není obyčejná úklidová firma. Všechny dámy na úklid, které si objednáte, jsou vyškolené profesionálky, které pracují s radostí. Tyto dámy dokáží úklízet, žehlit, mýt okna a výsledek je vždy vynikající.U LidskaSila.cz máte garanci toho, že bude uklizeno opravdu skvěle. Pokud nebudete s úklidem spokojeni, budou Vám vráceny peníze nebo bude uklizeno znovu a zdarma. Na portálu si vyberte služby, podle toho, co zrovna potřebujete. Pak musíte zvolit termín úklidu a nakonec zaplatíte jednoduše bezpečně platební kartou.

Cena je pouze za úklid. Aby byl úklid přesně podle Vašich představ, tak dámy pracují jen s čisticími prostředky, které jim připravíte. Podívejte se na seznam a přesvědčte se, že máte doma vše potřebné. Úklid Vašimi domácími prostředky zajistí, že bude byt vonět přesně tak jak chcete a v případě Vaší přecitlivělosti na některé detergenty nehrozí žádné problémy.

Dáma na úklid k vám dorazí v domluveném termínu. Vy jí ukážete co, kde najde a co potřebujete uklidit. Zbytek nechte na ní. Můžete klidně odejít nebo zůstat doma – je to jen na Vás.

Paní na úklid Vám uklidí ložnici a obývací pokoj. To obnáší oprášení všech přístupných ploch, vyčištění všech zrcadel a skleněných povrchů, vyčištění podlah a vynesení odpadu. V koupelně Vám bude vyčištěn záchod, sprcha, umyvadlo a odpadní trubky. Opět budou oprášeny všechny dostupné plochy, vyčištěna zrcadla a skleněné povrchy, vyčištěna podlaha a vynesen odpad. V kuchyni opět dojde k oprášení, vyklizení dřezu a naskládání nádobí do myčky, vyčištění venkovních ploch sporáku, trouby a lednice, umytí podlahy a vynesení odpadu.

Na speciální žádost si můžete vyžádat trochu důkladnější úklid. Většina z těchto prací prodlouží úklid o půl hodiny. Jedná se o vyčištění skříněk, umytí vnitřku lednice, vyčištění trouby, vyprání prádla, vyžehlení a umytí oken.

Pro zajištění úklidu je třeba se zaregistrovat a vyplnit potřebné údaje. Pak už můžete objednávat paní na úklid. Zde si nastavíte všechny činnosti, které chcete provést a také si vyberete termín. Můžete si také nastavit opakování úklidu v pravidelných intervalech. Před objednávkou vidíte v pravé části obrazovky údaje o ceně. Dámě na úklid také můžete přidat poznámku s nějakými instrukcemi.

Služba funguje v celé Praze, v Brně a také v Plzni. Za službu zaplatíte jednoduše platební kartou předem.

Věříme, že Vám služba bude vyhovovat a vy tak budete mít o starost méně. Pokud nežijete v oblasti, kde LidskaSila.cz funguje, tak nezoufejte. Při troše štěstí se firma rozroste a pokryje také Vaši oblast.

Navštivte www.lidskasila.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lidskasila.cz?

1) Zvolte si lokalitu, kde žijete a ověřte, zda je u Vás služba dostupná

2) Přihlaste se

3) Vyberte činnosti k úklidu a pokračujte na další stranu

4) Na straně, kde se ověřují Vaše údaje, najdete pod výběrem toho, zda máte domácí mazlíčky políčko pro vložení kódu nadepsané „Slevový kód“. Ten poté uplatníte pomocí tlačítka „Uplatnit“.
Pokud je kód platný, bude sleva odečtena od celkové ceny úklidu.5) Dokončete objednávku.

Navštivte www.lidskasila.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lidskasila.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.