Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lunarpages.com slevový kupón - říjen 2019
Lunarpages.com

Lunarpages.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.lunarpages.com

Aktuální slevy a akce - říjen 2019

Více o Lunarpages.com

Nakupování na Lunarpages.com...

Lunarpages.com je jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů hostingových služeb na trhu. Cílem hostingu Lunarpages je, aby služby padly každému na míru. Díky uživatelské podpoře, která pravidelně vyhrává různá ocenění a také díky třicetidenní záruce na vrácení peněz je tento hosting jedním z nejoblíbenějších.LunarPages nabízí, co se hostingu týče několik řešení. Servery jsou fyzicky umístěny v moderních centrech v San Diegu a Irvine v Californii, v Las Vegas v Nevadě, v Denveru v Coloradu, v Chicagu v Illinois a také v Ashbourn ve Virginii. Toto rozložení po celých spojených státech zajistí pojistku proti globálnímu výpadku služeb. Samotná řešení se liší kapacitou přenášených dat, úložným prostorem, absencí či přítomností cPanelu, počtem e-mailových účtů, počtem FTP účtů, počtem MySQL databází, možností počtu domén a absencí či přítomností některých přidatných služeb. Řešení je v současné době 6 – což je jedna z nejširších nabídek. Pečlivě tak zvažte, které z těchto řešení Vám bude nejvíce vyhovovat. Samozřejmostí je pak možnost registrace domény nebo převedení současné domény pod LunarPages.

Protože někteří zákazníci nemají předem připravený Web, který by chtěli na LunarPages hostovat, nabízí Lunarpages.com také službu pro vytvoření stránek. Díky jednoduchému nástroji od Weebly můžete tak do pěti minut vytvořit funkční webovou stránku, kam jednoduše doplníte pouze svůj obsah. Nabídka vzhledů je široká, vše se ovládá pouze tažením prvku z panelu na obrazovku. Máte možnost zavést také komunikační kanály nebo vytvořit funkční obchod. LunarPages nabízí také možnosti profesionálního webdesignu. Ceny sahají od 999 dolarů za jednoduchou webovou stránku až po profesionálně vytvořený obchod na míru v hodnotě několika tisíc dolarů.

Při výběru domény není nabídka koncovek příliš široká. Naleznete tu koncovky: .us, .co.uk, .tel, .name, .mobi, .biz, .info, .org, .net a samozřejmě .com. Dle vybraného programu pro hosting pak tuto doménu dostanete buď zdarma, nebo si ji budete muset dokoupit.

LunarPages nabízejí také služby virtuálních serverů. Pokud chcete zjistit více informací o parametrech serverů a nabízených řešení, navštivte přímo stránky LunarPages a sekci VPS. K disozici jsou operační systémy jak Linux, tak Windows Server.

Věříme že s hostingovými službami od hostingu Lunarpages.com budete nad míru spokojeni.

Navštivte www.lunarpages.com

Jak uplatnit slevový kód na Lunarpages.com?

1) Vyberte řešení, které Vám nejvíc vyhovuje a klikněte na „order“.

2) Hned zde na první straně máte možnost vyplnit své jméno. Pod možností BillingCycle, kde volíte, jak často budete platit za služby, máte možnost vložit slevový kupón do políčka „Coupon Code“. Vyplňte zbylé údaje na této stránce.3) O platnosti kupónu budete informování v dalším kroku, kde dojde ke shrnutí objednávky. Pokud je kód platný, bude Vám sleva odečtena od celkové částky objednávky.

Navštivte www.lunarpages.com

Skončené nabídky

15% sleva na webhosting od Lunarpages.com kupón (do 9.3.2019)
Skvělý hosting za nízkou cenu (do 28.10.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Lunarpages.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Webhosting