Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Malykredit.cz slevový kupón, Malykredit.cz slevový kód

Malykredit.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.3/5, 76 hlasování)
Pokračovat na www.malykredit.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Malykredit.cz

Nakupování na Malykredit.cz...

Každému se to může stát. Výplata je jen jednou do měsíce, ale nečekané situace si nevybírají. Porouchá se auto a do práce se jezdit musí. Shořela pračka, ale prát se musí. Školní výlet pro děcko se také platit musí. Ale jak? Výplata je až za pár dní. Přece díky půjčce MalyKredit.cz. MalyKredit Vám půjčí malý kredit v hodnotě několika tisíc korun se splatností do třiceti dnů. Bez otázek a během několika minut.Abyste získali tuto půjčku, musíte být občanem České republiky ve věku od 18 do 62 let. Nesmíte být vedení na úřadě jako dlužníci a musíte vlastnit bankovní účet, ze kterého musíte uhradit registrační poplatek 1 Kč, který slouží především k ověření správnosti zadání Vašeho bankovního účtu. Tento účet musí být vedený na Vaše jméno.

Půjčky jsou vyřizovány v pracovní době od 9:00 do 17:30 a to ve všední dny. Před požádáním o tuto krátkodobou půjčku byste měli zvážit, zda jste vyčerpali všechny další možnosti, jak získat finanční prostředky. Pokud se pro půjčku rozhodnete, měli byste dodržovat pravidla zdravého půjčování. To znamená přesvědčit se, zda budete mít v budoucnu dostatek prostředků pro uhrazení této půjčky. Také byste neměli touto půjčkou pokrývat jiné půjčky, které jsou splatné. Pokud se dostanete do problémů se splácením, je důležité udržovat těsný kontakt s věřitelskou společností a příslušnými státními orgány.

Malykredit.cz Vám dokáže půjčit napoprvé maximálně 4 500 Kč. První půjčku máte zcela zdarma, za další už platíte poplatek ve výši úroku. Půjčit si můžete na různě dlouhou dobu. Pokud se ocitnete v situaci, kdy víte že nebudete schopni do vybrané doby půjčku splatit, můžete požádat o prodloužení půjčky. Toto prodloužení je ovšem spojeno s dalšími poplatky. Půjčka je naprosto bezpečná. Společnost se stará o své klienty a garantuje plnou ochranu tajemství a osobních údajů.Čím více půjček splatíte, tím více se zvýší částka, kterou si v budoucnu budete moci půjčit. Maximální výše půjčky je 20 000 Kč.

Věříme, že Vám půjčka od MalyKredit.cz pomůže překonat těžké finanční období, a že se Vám podaří koupit vše, co potřebujete.

Navštivte www.malykredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Malykredit.cz?

Jak získat půjčku:

1) Je třeba se zaregistrovat a vyplnit anketu. To Vám zabere několik minut. Na účet společnosti je potřeba pomocí internetového bankovnictví nebo osobně zaslat 1 korunu pro ověření registrace.

2) Pomocí posuvníků si nastavte, jakou částku potřebujete půjčit. Maximální možná částka je napoprvé pouze 4 500 Kč.

3) Odešlete žádost o prostředky.

4) Zaměstnanci si projdou Vašo objednávku půjčky během několika minut. Rozhodnutí o přidělení půjčky vám pak přijde pomocí SMS zprávy. Během několika minut poté obdržíte požadovanou částku na Váš bankovní účet. Rychlost, s jakou obdržíte prostředky se liší podle banky, u které máte svůj účet otevřen.

Navštivte www.malykredit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Malykredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.