Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Manilla-Hodinky.cz slevový kupón - říjen 2020

Manilla-Hodinky.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.manilla-hodinky.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020


Doporučené nabídky

Více o Manilla-Hodinky.cz

Nakupování na Manilla-Hodinky.cz...

Pokud hledáte prvotřídní kvalitu za skvělou cenu, špičkové funkce a osobitý design, pak jste dorazili na správnou adresu. Už je to přes jeden a půl století, kdy hodinky Invicta uchvacují své zákazníky. Zakladatel společnosti Raphael Picard dotáhl myšlenku geniálních hodinek k dokonalosti. Zájem zákazníků o hodinky z dílen v USA a Švýcarsku stále roste. Každým rokem si hodinky od Invicta zakoupí milion zákazníků po celém světě. Přidejte se k nim a nakupte své hodinky v české verzi e-shopu invictaeshop.com.Invicta je dnešním synonymem pro kvalitní švýcarské hodinky, které dodává na ruce pánům i dámám. Nejedná se pouze o obchod, ale o kompletní servis, který u invictaeshop.com získáte. Rádi Vám pořadí s výběrem i opravou hodinek. Očekávat můžete servis, výměny řemínku či testy vodotěsnosti.

I sortiment se neustále mění. Invicta připravuje osvědčené řady, limitované edice i zboží pro milovníky sportu nebo fanoušky adrenalinu. Invictaeshop.com spolupracuje také s českým hokejovým svazem, teamem Dakar Guggyra racing a podporuje sportovní akce jako je brněnské moto GP nebo zápasy bojového umění Muay Thai. O kvalitě hodinek svědčí i to, že jejími ambasadory jsou známé osobnosti jako Arnold Schwarzenegger, Zbyněk Irgl, David Vršecký, Petr Čajánek, Karel Abraham, Jason Taylor, Martin Kolomý, Tomáš Hron nebo Jan Charouz.

Za kvalitu se platí, a to platí i u hodinek Invicta. Vybírat si můžete z kategorií pro pány a dámy. Například u pánů jsou hodinky rozdělené do cenových kategorií. Nejnižší kategorie sahá až do výše třiceti tisíc korun. Zakoupit ale můžete hodinky i za 3 500 Kč. Podobně je tomu i u dam. Praví fajnšmekři ale nakupují hodinky z módních kolekcí. Aktuální kolekce se nazývají Reserve, Subaqua, Russian Diver, S1, Force, Pro Diver a Speedway. Je ale velmi pravděpodobné, že ve chvíli, kdy tento článek čtete, jsou už k dispozici zcela jiné kolekce. Podobně tomu bude i u limitovaných edicí. Limitované edice Vám ale dávají jistotu, že podobný kousek nebude mít jen tak někdo. Dámské hodinky můžete také často zakoupit v dárkových krabičkách, kde jsou nabízeny také náramky v podobném stylu. Jsou tak ideálním dárkem pro každou ženu nebo vhodným dárkem pro usmíření.

Hodinky doručuje vždy zcela zdarma společnost PPL. Platit je možné pomocí převodu na bankovní účet, na dobírku nebo skrze platební bránu GoPay.

Věříme, že Vám prémiové švýcarské hodinky značky Invicta budou vyhovovat. Pokud se Vás známí budou ptát, kde jste je koupili, odkažte je na Invictaeshop.com a jeho českou verzi – určitě Vám budou vděční.

Navštivte www.manilla-hodinky.cz

Jak uplatnit slevový kód na Manilla-Hodinky.cz?

Obchod Invictaeshop.com nenabízí v současné době žádnou možnost využití slevových kódů a nechává tak kvalitu svých produktů mluvit samu za sebe jakožto hlavní marketingový kanál. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Invictaeshop.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Invictaeshop.com začne nabízet výhody a slevy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.manilla-hodinky.cz

Skončené nabídky

Až 50% sleva na hodinky Invicta (do 30.6.2017)
35% sleva na hodinky Invicta Lady Angel z Hodinky-Invicta.cz (do 28.2.2017)
40% sleva na hodinky Invicta Lady Angel z Hodinky-Invicta.cz (do 24.2.2017)
Získej vstupenky na Moto GP s Hodinky-Invicta.cz (do 15.8.2015)

YouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Manilla-Hodinky.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Hodinky