Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Marketingobsahem.cz slevový kupón, Marketingobsahem.cz slevový kód

Marketingobsahem.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.94/5, 53 hlasování)
Pokračovat na www.marketingobsahem.cz

Aktuální slevy a akce - listopad 2021Více o Marketingobsahem.cz

Nakupování na Marketingobsahem.cz...

Chcete získat nové zákazníky a nevíte jak na to? Začněte každý den zvyšovat své prodeje pomocí vlastního obsahu. Trénink, který získáte na MarketingObsahem.cz Vám pomůže vzdělávat a bavit svým marketingem a tím zákazníky zaujmout natolik, aby u Vás nakoupili.V tréninku se naučíte orientovat na 6 oblastí.

V prvé řadě se naučíte nevnucovat se a pomáhat. Zákazníky nemusíte přemlouvat – zaujmout ho můžete zajímavým a užitečným obsahem. Dále je dobré se odlišit svým obsahem od konkurence. Vybudujete si konkurenční výhodu, která Vám bude přinášet nové zákazníky. Trénink Vás také naučí, jak přijít na nejzajímavější témata právě pro Váš obsah a jak vybudovat silnou obsahovou a marketingovou strategii, která Vám přinese nové zákazníky.

Uvidíte, že můžete tvořit kvalitní a zajímavý obsah – videa, e-booky, e-maily, příspěvky a další obsah sami nebo pomocí různých nástrojů a služeb. Nejefektivnějším způsobem propagace obsahu v českém a slovenském prostředí je cílení obsahové reklamy přímo na Vaše potenciální zákazníky – a vy uvidíte, jak na to. Trénink Vám ukáže jednoduchý způsob, jak přesně změřit, jaký obsah vám přináší zákazníky a jak podle výsledků zvýšit efektivitu internetového marketingu.

Obsahový marketing dokáže také zachránit Vaše podnikání, tak jako se to stalo lektorovi Josefu Řezníčkovi:

Když jsem založil marketingovou agenturu Včeliště.cz, nevěděl jsem ještě, jak budeme získávat nové klienty. Bylo mi ale jasné, že k úspěchu potřebuji vybudovat pravidelný zdroj zákazníků.
Marketingovou strategii jsem proto už od začátku postavil na obsahovém marketingu. Náš tým začal vytvářet obsah a pomáhat lidem na internetu získat zákazníky pro jejich podnikání a projekty, dlouhodobě a pravidelně. Dnes se nám sami denně ozývají noví zákazníci, kteří chtějí naše služby a produkty.

Stejného úspěchu můžete dosáhnout vy. Proto jsem vytvořil tento praktický online trénink obsahového marketingu, založený na několika letech zkušeností s našimi a klientskými projekty. Přihlaste se do něj zdarma a využijte příležitost, kterou marketing na internetu nyní nabízí.


Zdroj: MarketingObsahem.cz

Přihlaste se do tréninku, kde se naučíte principy, které Vás odliší od konkurence, zaujmou potenciální i sávající zákazníky a přinesou růst Vašemu podnikání. Obsahový marketing je stále v plenkách a je pouze na Vás, abyste se této příležitosti chopili a vynikli ve svém oboru.

Pokud zatím nemáte k tréninku přístup, a to ani do žádného dalšího na vzdelani.vceliste.cz, vyplňte základní údaje a klikněte tlačítko „zaregistrovat“. Přístup Vám bude založen do deseti minut a můžete okamžitě začít v členské sekci studovat.

Věříme, že Vám marketingobsahejm pomůže zvýšit počet zákazníků a celkově zlepší Vaše podnikání.

Navštivte www.marketingobsahem.cz

Jak uplatnit slevový kód na Marketingobsahem.cz?

Na MarketingObsahem není možné využívat žádné slevové kódy, protože kurz je zdarma. Stejně tak si můžete stáhnout zdarma 12 případových studií a zobrazit odkazy na knihy, které Vám mohou dále pomoci.

Navštivte www.marketingobsahem.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Marketingobsahem.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.