Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Medimall.cz slevový kupón - květen 2021
Medimall.cz

Medimall.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.medimall.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Sleva na Antigenní testy 25ks v Medimall.cz

100% fungovalo

Antigenní testy 25ks LEPU MEDICAL v e-shopu Medimall.cz za akční cenu 2 225 Kč (běžná cena 4 000 Kč). Testy jsou schváleny a certifikovány pro samotestování na základě výjimky Ministerstva zdravotnictví. Akční nabídka platí jen do vyprodání zásob nebo odvolání e-shopu.

Hlasování (3x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 6.5.2021

Více o Medimall.cz

Nakupování na Medimall.cz...

Během roku 2020 vznikla celá řada nových internetových obchodů, které se snaží pokrýt poptávku po nedostatkových ochranných prostředích. Tyto obchody postupně doplňovaly do svého sortimentu celou řadu dalších ochranných prostředků a také testy, které mají za cíl zjistit přítomnost viru SARS COV-2, který způsobuje nemoc Covid-19. A to je i případ obchodu Medimall.cz.Společnost provozující tento obchod přináší unikátní servis v oblasti ochranných pomůcek ve střední, západní a jižní evropě. Zákazníky společnosti tvoří nejen nemocnice a zdravotní střediska, ale mají dosah napříč celým trhem České republiky. V současné době hlavně v jeho průmyslové části – tedy zásobují podniky. Medimall.cz tvoří most mezi prověřenými výrobci a koncovým odběratelem včetně retailu – tedy samotnými domácnosti. Mezi přidané hodnoty tohoto obchodu nepatří pouze dobrá cena, ale především ověřená kvalita daných výrobků, která je díky dlouhodobě vytvořeným vztahům s výrobci pečlivě ověřená.

Základním sortimentem jsou respirátory kvality FFP2 a FFP3 stejně jako roušky. Respirátory mají certifikaci CE pro svou danou skupinu a nejedná se o import KN-95 nebo N95. Chirurgické roušky nemají filtrační schopnosti, ale pouze zamezují šíření kapének ze strany nositele. Dostupné jsou v klasické modré, ale také v barevných variantách, které potěší dětské nositele.

Novinkou v sortimentu jsou antigenní testy, které se obecně užívají hlavně v českých firmách a nyní také jako podmínka přístupu pro vstup do některých zařízení a poskytování služeb. Medimall.cz vám nabízí hned dvě varianty testu. Obchod vám poskytne pro všechny svoje produkty seznam certifikací a jejich kompletní znění stejně jako produktové listy.

Nic dalšího v sortimentu obchodu prozatím nenajdete. Pokud ovšem hledáte větší i menší množství ochranných prostředků pro boj s Covid-19, je Medimall.cz tím správným místem.

Dopravu z tohoto obchodu zajišťuje výhradně spolehlivá kurýrní služba GLS. Platit můžete ale také na dobírku, platební kartou, klasickým bankovním převodem a rychlými online převody vybraných bank.

Zapomeňte tedy na nákup od překupníků za nízké ceny, kdy si kupujete kus neověřeného hadru na pusu. Medimall.cz pro vás má opravdu certifikované produkty, které vás ochrání před reálnou hrozbou přenosu koronaviru SARS COV-2 i dalšími hrozbami v podobě virů, bakterií i pevných částic. Přejeme vám příjemný nákup na medimall.cz a také pevné zdraví v této nelehké době.

Navštivte www.medimall.cz

Jak uplatnit slevový kód na Medimall.cz?

Internetový obchod medimall.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našich slevových kódů získáte automaticky po přechodu do medimall.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod medimall.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o možnosti ušetřit informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kódy správně uplatnit.

Navštivte www.medimall.cz

Skončené nabídky

Výhodný balíček FFP2 + 50 ks roušek v Medimall.cz (do 29.3.2021)
Výhodný balíček KN95 + roušky (po 50 ks) v Medimall.cz (do 28.3.2021)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Medimall.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.