Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mensatest.cz slevový kupón - květen 2021
Mensatest.cz

Mensatest.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.mensatest.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

50 Kč sleva na testování od Mensy ČR

98% fungovalo

Tento internetový test je připravený Mensou ČR a je provozován ve spolupráci s Mensou. Pokud obdržíte výsledek IQ nad 130, získáte slevu na 50 Kč na oficiální testování Mensy ČR, která probíhají v mnoha městech ČR.

Hlasování (97x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 12.5.2021

Více o Mensatest.cz

Nakupování na Mensatest.cz...

Mensa je mezinárodně uznávaná společenská organizace, která byla založena v roce 1946 v anglickém Oxfordu. Jedná se o nepolitické sdružení nadprůměrně inteligentních lidí bez rozdílu rasy a vyznání. Posláním Mensy je využití inteligence ve prospěch lidstva. Jedná se především o podporu výzkumu vlastností, znaků i využití inteligence jako takové.Členem mensy se může stát každý, kdo dosáhne věku 14 let a v testu inteligence schváleném mezinárodním dozorčím psychologem Mensy se nachází mezi horními dvěma procenty celkové populace. (To v České republice odpovídá IQ 130). Pro členství nejsou žádné jiné předpoklady.

Mensa má dnes přes 130 000 členů v celkem sto zemích světa. V České republice má toto privilegium kolem 4 000 členů. V České republice je Mensa organizací, která vydává časopis, zřizuje gymnázium pro nadané děti v Praze, podporuje rozvoj nadaných dětí po celé republice, realizuje soutěž Logická olympiáda, projekt NTC pro školky a zřizuje Kluby nadaných dětí. A samozřejmě provádí také testování IQ veřejnosti.

Proto, abyste se stali členy Mensy, je třeba absolvovat schválení vstupní test inteligence a dosáhnout věku 14 let. Test lze opakovat maximálně třikrát s minimálně roční přestávkou mezi jednotlivými pokusy. Každý kdo se tohoto testu zúčastní, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ – toto potvrzení má mezinárodní platnost.

A právě test je předmětem portálu MensaTest.cz. Tento portál nabízí cvičný IQ test připravený Mensou ČR – vy sami si můžete vyzkoušet, zda máte na to být členem Mensy. Test je oficiální a je provozován ve spolupráci s Mensou. Pokud obdržíte výsledek IQ nad 130, získáte slevu 50 Kč na oficiální testování Mensy ČR, které probíhá v mnoha městech ČR.

IQ test se skládá ze 30ti otázek, přičemž doba na vypracování testu je 25 minut. Nejlepší výsledek je možné dosáhnout pouze při plné koncentraci a zajištění příznivých podmínek. Vyhodnocení testu je ZPOPLATNĚNO jednou prémiovou SMS v ceně 99 Kč.

Test nezačínejte, pokud nejste ochotni zaplatit zmíněných 99 Kč – budete pouze zklamáni, že neznáte výsledek svého testování. Nejedná se o žádný podvodný test – z poplatků vybraných za vyhodnocování testů je placený provoz webu, na kterém je cvičný test umístěn. Jedná se opravdu o test, který Vám dá představu o Vaší inteligenci a možnostech vstupu do klubu Mensy.

Pokud dosáhnete v tomto testu skore vysoko nad IQ 130, měl by pro Vás být opravdový test Mensy pouhou formalitou.

Máte dotaz ohledně cvičného testu do Mensy? Pak zanechte svůj kontakt a zprávu přímo ve formuláři na Webu. Odpověď na Váš dotaz Vám bude doručena do Vaší e-mailové schránky.

Navštivte www.mensatest.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mensatest.cz?

MensaTest.cz neposkytuje žádnou možnost využití slevového kódu pro vyhodnocení testu. Všechny nabídky, které vidíte na našem slevovém portálu SlevovyKuponl.net získáte automaticky po přechodu do MensaTest.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a MensaTest.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde, včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.mensatest.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Mensatest.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.