Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Milujito.cz slevový kupón - červenec 2020

Milujito.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.milujito.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2020


Doporučené nabídky

Více o Milujito.cz

Nakupování na Milujito.cz...

Obchody, které nemají žádný konkrétní popis, existují. A ten, který je cílem naší dnešní recenze, je přesně takový. Jedná se o MilujiTo.cz. A tento obchod rozhodně nabízí – zboží. Jaké zboží to ale je, se musíme podívat sami.Sekce obchodu jsou rozděleny na sešity, jóga, hrnečky, láhve, tetovačky a utěrky. To nám ovšem v charakterizování nabídky obchodu příliš nepomohlo. MilujiTo.cz prostě nabízí nesourodou skupinu produktů. Pojďme se tedy na zboží podívat konkrétněji.

Milujito.cz nabízí takzvané Chocolate Notebook, což jsou uvědomělé sešity ze Sao Paula. Každý jednotlivý sešit je originál, ručně natisknutý, sešitý i zabalený v malém brazilském grafickém studiu. Každý design je navrhován Marianou pro malou várku sešitů. Potištěn je sítotiskem na 240 gramovém papíru a sešitý režnou nití.

Sekce jóga není nikterak bohatá. Nabízí aktuálně šest různých tašek na jógu s různými motivy – převážně exotickými a orientálními vzory.

Další sekcí jsou hrnečky. Jedny z nich jsou KeepCup, což jsou designové hrnečky, které si jednoduše zamilujete. Nejen že udrží Vaši kávu o 20 minut déle teplou, ale také Vám dodají styl. Jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Posláním tohoto hrnečku je nahrazení papírových nebo plastových jednorázových kelímků. Dalšími prodávanými hrnečky jsou JOCO cups, které jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které neruší Vaše chuťové buňky ani koloběh matky přírody. S těmito hrnečky si můžete dopřát šálek ranní kávy s čistým svědomím.

Podobně také nabídka lahví je především šetrná k životnímu prostředí. KOR lahve jsou ztělesněním lásky k udržitelné hydrataci. Díky používání této lahve už nebudete mít špatné svědomí z používání PET lahví. Každý typ láhve je „statement product“ s originálním designem zakódovaným hluboko ve šroubovici DNA. Posláním těchto lahví je zkrotit každodenní mumraj, udělat Tvůj den hezčí a každou tvou buňku hydratovanou.

Dalším prodávaným zbožím na Milujito.cz jsou tetovačky Tattly. Tattly jsou jednorázové tetovačky pro radost milující děti a hravé dospělé. Vznikly z touhy po tetováních s krásným designem, které nebudou vykoupeny svojí permanentním závazkem. Každý den můžete mít jiné, podle momentálního rozpoložení. Tattly jsou navržené profesionálními designéry, bezpečné, netoxické a tisknuté inkoustem na přírodní bázi.

Poslední sortiment nabízí veselé utěrky do kuchyně s kouzelnými motivy. Aktuálně pouze 8 položek na zakoupení.

Dopravu zajišťuje Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu. Platit je možné na dobírku, převodem na účet nebo platební kartou ale pouze skrze portál PayPal.

Stále nevíme, jaké je zaměření obchodu. Je ale vidět, že popisy zboží jsou dělané s láskou, velmi pečlivě a zodpovědně. Nemusíte se tedy bát svěřit obchodu Milujito.cz svoje peníze. Věříme, že s produkty budete nadmíru spokojeni.

Navštivte www.milujito.cz

Jak uplatnit slevový kód na Milujito.cz?

Obchod Milujito.cz nenabízí v současné době žádnou možnost uplatnění slevového kódu. Všechny nabídky zveřejněné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám k dispozici automaticky po přechodu na MilujiTo.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod MilujiTo.cz začne nabízet slevy prostřednictvím slevového kódu, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takového kódu.

Navštivte www.milujito.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Milujito.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.