Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mintos.com slevový kupón - červenec 2021
Mintos.com

Mintos.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.mintos.com/cs

Aktuální slevy a akce - červenec 2021

Až 1% bonus za investice přes Mintos.com

Doporučujeme100% fungovalo

Získejte skvělý bonus od Mintos.com za rychlé investování. Pokud se zaregistrujete a do 14 dnů od registrace investujete, získáte bonus navíc. Pokud investujete 500-1000 €, získaný bonus bude 10 €. Pokud bude investice mezi 1000-2500 €, získáte bonus 20 €. Pokud pak bude investice mezi 2500-5000 €, bonus bude 30 €. Při investici v rozmezí 5000-10000 € získáte bonus 60 € a při vyšší investici než 10000 € získáte bonus ve výši 1%!

Až 1% bonus za investice přes Mintos.com
Slevový kupón:
Hlasování (48x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Aktuálně platné
Zkontrolováno 30.7.2021

Více o Mintos.com

Nakupování na Mintos.com...

S Mintos.com můžete snadno, přehledně investovat do širokého spektra komodit. Jedná se o investiční platformu pro malé i velké investory.

Mintos.com poskytuje investice skrze snadné rozhraní a naprosto přehledným způsobem. Můžete investovat do půjček, které jsou poskytovány škálou alternativních úvěrových společností po celém světě. Od roku 2015 mintos.com převádí exponenciální růst a stal se největším světovým trhem svého druhu. Zároveň se jedná o etickou společnost, která cítí svou sociální zodpovědnost. Operuje také v souladu s přírodou.Investoři zde mohou vydělat a získat přístup k široké škále investičních příležitostí v rámci jednoho tržiště. Díky diverzifikaci portfolia nehrozí při investicích velké ztráty. Tím, že jsou půjčky lokalizovány po celém světě, je diverzifikované portfolio odolné i proti kolapsům lokálních ekonomik. Za využívání služby navíc neplatíte žádný poplatek. Můžete investovat v různých měnách a začít v malém.

Alternativním úvěrovým společnostem nabízí Marketplace.com financování pro jejich klienty. Půjčky od Mintos.com jsou flexibilnější než klasický přístup. Mintos.com šetří zdroje, které byste museli investovat do vlastní platformy a umožňuje okamžitě dosáhnout tisíce investorů po celém světě.

Hodnotami Mintos.com jsou zaměření na růst, transparentnost a inovace.

Status quo není pro Mintos.com ideálním stavem. Neustále se snaží podporovat růst ve všech směrech. Neustále se učí od trhu i od svého vlastního fungování a snaží se všem stranám poskytovat co nejlepší prostředí.

Mintos je postaven na důvěře. Partneři i investoři jsou společníky v úspěchu společnosti a tento úspěch může být založen pouze na naprosté transparentnosti jednání i transakcí. Proto společnost podporuje otevřenou komunikaci mezi zaměstnanci na všech úrovních společnosti stejně jako komunikaci s investory, partnery, regulátory a dalšími účastníky trhu.

Minto.com je posedlý spokojeností každého zákazníka. Věří v jednoduché, efektivní řešení každého problému, které si nebudete muset vydupat – bude vám jednoduše nabídnuto to, co chcete. A inovace můžete hledat i na poli technologie – rychlosti služeb, bezpečnosti....

Jak to funguje? Lidé nebo subjekty, kteří si chtějí půjčit požádají o půjčku organizátory půjček. Tito organizátoři vyhodnotí přihlášku, nastaví úrokovou míru podle rizikovosti a půjčí peníze ze svých vlastních fondů. Půjčka je pak zveřejněna na Mintos.com tržišti, kde si můžete půjčku zvolit a investovat do ní. Jako věřitelé pak každý měsíc obdržíte platbu včetně úroků. Jednoduché. Přehledné.

Registrace je samozřejmě zcela zdarma. Rozhraní je čistě v anglickém jazyce. Doporučujeme si pročíst důkladně všechny materiály, které jsou na Mintos.com dostupné ještě před tím, než se vrhnete do investování.

Mintos.com operuje v souladu s Evropským právem a regulacemi. Proto je nutné před zahájením investování ověřit svou identitu. K tomu budete potřebovat nahrát fotografii sebe stejně jako svého občanského průkazu. Po ověření můžete začít nahrávat fondy na svůj účet, které můžete použít pro jednotlivé investice.

Věříme, že vám investování s Mintos.com přinese zhodnocení vašich úspor.

Navštivte www.mintos.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Mintos.com?

1) Na první stránce registrace můžete vkládat kód pozvánky do pole Invitation Code.

Navštivte www.mintos.com/cs

Skončené nabídky

0,75% úroku navíc na Mintos.com (do 30.5.2019)
1% bonus za investice přes Mintos.com (do 20.9.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Mintos.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.