Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mioweb.cz
Mioweb.cz

Mioweb slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.11/5, 93 hlasování)
Pokračovat na www.mioweb.cz

Aktuální slevy a akce pro květen 2023

Každý další web s 50% slevou s Mioweb.cz

100% fungovalo

Klienti Mioweb často využívají Mioweb pro více projektů. Cena každého dalšího webu pod účtem v tarifu Mioweb je 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH) měsíčně. Bližší informace na www.Mioweb.cz.

Hlasování (45x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 22.5.2023
53x zobrazeno

Více o Mioweb.cz

Nakupování na Mioweb.cz...

Webové stránky snadno a rychle bez nutnosti toho, aby vám kdokoliv jiný pomáhal – to je MioWeb.cz. Webové stránky opravdu snadno a jednoduše vytvoříte sami pomocí vizuálního editoru – ten má předdefinované prvky a snadno v něm poskládáte web bez programátora a snadno vše kdykoliv změníte.U MioWeb.cz máte k dispozici velké množství předchystaných šablon se kterými vytvoříte nové stránky snadno a rychle podle svých představ. Díky předdefinovaným obsahovým blokům se nemusíte navíc tolik trápit se strukturou a obsahem těchto předdefinovaných stránek – vše jen snadno přepíšete, případně pouze pozměníte.

Obsah stránek je tvořen jednotlivými elementy, které můžete na stránky vkládat podle potřeby. Každý element má svoje nastavení, které ovlivňuje nejen obsah ale také vzhled.

MioWeb vytváří plně responzivní stránky. Ty budou proto vypadat dobře na jakémkoliv typu zařízení a hlavně na jakékoliv velikosti displeje – pokud se jedná o stránky, které budou často prohlížet Vaši klienti je tato složka vskutku důležitá.

Chcete si založit menší e-shop s Vašimi výrobky? I to MioWeb dokáže. Jedná se o eshopy s cca do 50 položek, které dokáže navrhnout a používat i úplný začátečník.

Blog je nástroj silný, který slouží ke zvýšení návštěvnosti webu. Získáte díky němu zájem Vašich zákazníků, budete pro ně psát zajímavé články a pomocí jednoduchého editoru si budete schopni nastavit vzhled vlastního blogu, napojit jej na sociální sítě jako je Facebook a Twitter a ještě mnohem více.

Na jednom vytvořeném webu bude pro Vás snadné vytvořit neomezené množství prodejních kampaní, které výměnou za kontakt dopřejete svým návštěvníkům prostřednictvím chráněné části webu, kde je možné poté sledovat videa s hodnotným obsahem. To Vám dodá na důvěryhodnosti. Kampaň je zakončena prodejem služeb nebo on-line produktů, které jsou díky obsahu nabízenému zdarma ještě úspěšnější.MioWeb.cz vám umožní také vytvořit stránky, které budou přístupné pouze po přihlášení. Vy tak můžete nabízet například online videokurzy nebo vytvářet obsah pouze pro platící klienty.

Vytvořit můžete i více členských sekcí najednou s různými členskými úrovněmi.

MioWeb.cz nefunguje také pouze samostatně. Všechny kontakty z Webu jsou připojené do databáze, které díky pár klikům budete moci vložit do SmartEmailngu nebo jiného marketingového nástroje. Propojení je možné i se systémem fakturací FAPI ve kterém je možné vytvářet prodejní formuláře a snadno je umístit na web.MioWeb je v podstatě šablonou pro WordPress, což je nejpoužívanější open source redakční systém s celosvětovou popularitou. Proto máte možnost nainstalovat velké množství pluginů, které Vám ještě více pomohou vylepšit Váš web.

Mezi další užitečné funkce MioWeb patří A/B testování, vyskakovací okna, SEO, Facebook, fakt že je kompletně v češtině nebo slovenštině s českou podporou, možnost využívat affiliate marketing a spoustu dalších užitečných funkcí.

Na MioWeb získáváte 30 denní záruku vrácení peněz, pokud byste se službami nebyli spokojeni. K dispozici jsou Vám 4 cenové kategorie, jejichž funkcionalitu máte podrobně rozepsanou v ceníku. Věříme, že pro Vás bude MioWeb.cz velmi užitečným nástrojem, který ještě více nakopne Váš projekt nebo podnikání.

Navštivte www.mioweb.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mioweb.cz?

MioWeb.cz nenabízí v současné době žádnou možnost využívat slevové kódy. Veškeré nabídky dostupné pro MioWeb.cz skrze slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu na MioWeb.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud začne MioWeb.cz nabízet slevy skrze slevové kódy na své služby, budeme Vás o tomto informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.mioweb.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mioweb.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.