Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mjackson.cz slevový kupón - říjen 2020
Mjackson.cz

Mjackson.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.mjackson.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020

Více o Mjackson.cz

Nakupování na Mjackson.cz...

Chtěli byste mít Michaela Jacksona na své party? Že to půjde těžko, když zemřel? Možná ale můžete dostat hned tu další nejlepší variantu. Mjackson.cz jsou stránky imitátora hudební legendy Michaela Jaskona v podání Petra HochMana.Petr zajišťuje hudební a taneční show v dobových kostýmech Michaela Jacksona po celé Evropě. Show je ideální pro plesy, rauty, firemní i soukromé večírky, svatby, narozeninové akce a další příležitosti. Na nekomerční akce jsou navíc poskytovány výrazné slevy.
Zde jsou některé ukázky:

A také rozhovor s Petrem HochManem alias Michaelem Jacksonem v TV Prima:


V repertoáru najdete ty největší pecky:

Billie Jean (6:08)
Thriller (5:59)
Earth Song (6:46)
You Are Not Alone (5:32)
Smooth Criminal (4:44)
Heal The World (6:24)
Black or White (4:16)
Scream + They Don’t Care About Us (7:55)
Stranger in Moscow (5:44)

A samozřejmě nechybí reference od zákazníků:
“Moc děkujeme za show na našem plesu. Jsi skvělej showman, vitální člověk, umíš vycítit, co je v tu chvíli potřeba. Show byla hezká, s velkou vášní, plná energie a zároveň od srdce. Je vidět, že tě to baví.

Lucie a Karel Slezákovi, pořadatelé plesu


“nevěsta: Všem vřele doporučuji tohoto úžasného, bláznivého, legračního, geniálního baviče a vše co si jen vymyslíte :-). Děkujeme za úžasné zpestření naší svatby. Bylo to neskutečné a Michael je nyní naším velkým oblíbencem :-). Ještě jednou moc děkujeme!!!! Máme tě rádi... Petře Pane – Michaeli
ženich: Tohoto showmana jsme měli možnost mít na svatbě. Všichni svatebčané byli ohromeni neuvěřitelnou všestranností a schopností předvádět různá představení. Tanec, coverdance, převleky, mluvené slovo, zpěv, to vše jsme si užili a moc chceme poděkovat za skvělý zážitek. Ohromě zvedl celkovou atmosféru celé slavnosti. I mezi jednotlivými performance měl schopnost pozitivně dolaďovat náladu všem hostům. Skvělý showman, skvělý host, zasíláme VELKÝ dík od všech svatebčanů.

Monika Dvořáková-Mayerová & Honza Dvořák (novomanželé)“


“V poslední květnové neděli jsme pro zaměstnance dvou hradeckých hypermaketů Tesco uspořádali párty nazvané Hradecké hry. Akce byla velmi povedená, zaměstnanci, i jejich děti si užili spoustu zábavy při soutěžích, dobrém jídle, pití i tanečku.
Co by to bylo ale za večírek bez pořádného překvapení? A o to se postaral samotný Michael Jackson se svým úžasným vystoupením. Jeho zlatý kostým, tanec i měsíční chůze tak byla naprosto dokonalým zážitkem pro nás všechny. Petrovi moc děkujeme a těšíme se na jeho další show.

Olga Hrubá, ředitelka HM Tesco Rašínova tř. Hradec Králové“


Vystoupení trvá 15 – 60 minut podle vašeho uvážení. Vždy v dobových kostýmech. K ceně je třeba připočítat cestovné 5 Kč/km z Hradce králové. Budete potřebovat navíc CD přehrávač, dostatečnou zvukovou aparaturu a šatnu se zrcadlem. Hodit se mohou i světelné efekty. Ovšem to už je na vás.
Pro objednání vystoupení kontaktujte e-mail, který naleznete na mjackson.cz. Pokud jste se již rozhodli, stačí uhradit objednávku za dopravu. Vystoupení bude závazně rezervováno.

Věříme, že si užijete při vystoupeních spoustu zábavy.

Navštivte www.mjackson.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mjackson.cz?

Mjackson.cz z charakteru svých služeb neposkytuje slevové kódy. O případnou slevu si žádejte individuálně na telefonu.

Navštivte www.mjackson.cz

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Mjackson.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.