Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mojecesko.cz slevový kupón, Mojecesko.cz slevový kód
Mojecesko.cz

Mojecesko.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.04/5, 23 hlasování)
Pokračovat na www.mojecesko.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Doprava zdarma na vybrané produkty e-shopu Mojecesko.cz

100% fungovalo

Jen do odvolání koupíte na Mojecesko.cz s dopravou zdarma například Samolepicí korkovou mapu Evropy. ⭐NOVINKA⭐ Zaznamenávejste si vzpomínky z výletů po našem fascinujícím světadílu!

Hlasování (42x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 2.3.2023

Více o Mojecesko.cz

Nakupování na Mojecesko.cz...

Mojecesko.cz je malý a milý obchůdek, který je tu pro všechny cestovatele. Založila a provozuje ho Zuzka, průmyslová ekoložka z Prahy, která před pár lety začala přemýšlet nad tím, jak přispět k trochu lepšímu Česku. Byla by škola být hrdým Čechem jenom při hokeji. Vymyslela, proto svoje mapky Moje Česko, se kterými si můžete vystavovat své foto vzpomínky po malebném Česku a stále si tak připomínat jaké krásy přírody nebo architektury u nás máme.

Zuzka chtěla ukázat, že je cennější sbírat zážitky místo věcí. Díky těmto mapkám možná zažijete ještě o kus víc zážitků a budete se těšit, až budete moci vzpomínku na mapku umístit. Bude vás zase o chlup víc bavit vyrážet na výlety, objevovat, toulat se a značit si místa na mapce.

Mapka Česka byla první. Hromadily se ale dotazy na mapky zahraničí. Zuzka je tedy přidala – mapu Evropy a později také mapu světa The Real World. Mapa světa je opravdu obrovská. Je určena pro ty největší cestovatele, kteří chtějí umisťovat opravdu hodně vzpomínek. Má 2 metry a je nakreslená podle Gall-Petersova zobrazení. Pokud byste měli zájem o jinou mapu, jiného regionu nebo jakoukoliv nástěnku podle svého přání, nabízí Zuzka i výrobu na zakázku.

Mapy i dekorativní předměty z nabídky vyrábí Zuzka podle principů udržitelnosti. Kupujete si přírodní kousek korku od Portugalského výrobce. Na řezání korku spolupracuje Zuzka s chráněnou dílnou v česku. Výrobky pak ručně kompletuje spolu se svou kamarádkou a kolegyní Míšou. Snaží se o eliminaci odpadů z výroby. Korek je zpracováván tak, aby vznikalo co nejméně odřezků. Pro kompletaci do krabiček je využíván skartovaní papír z místní kanceláře místo plastových výplní. Krabičky map už nejsou baleny do dalších poštovních obalů. Na vše jsou používány recyklované materiálu. Proč ta snaha? Přece proto, aby Česko zůstalo tak krásné, a i další generace mohly mít takovou mapku a mohly si na ni umisťovat své vlastní vzpomínky.

Kromě mapek jsou dostupné také foto rámečky s kočičkami nebo samolepky s hvězdičkami a mráčky. Pokud budete mít ale požadavek nebo nápad, můžete se o něj se Zuzkou podělit. Zajisté vás neodmítne.

Mimochodem mapy jsou samolepicí a můžete k nim dostat také korkové foto rámečky. Kompletní popis produktu včetně rozměrů samozřejmě najdete vždy v detailu a náhledu produktu.

O dopravu se stará Česká pošta doporučeně nebo EMS. K dispozici je také kurýrní služba FOFR. Platit je možné kartou, online bankovním převodem, skrze GoPay peněženku, Google Pay, bankovním převodem nebo jednoduše na dobírku České pošty.

Věříme, že vám budou mapky působit značnou radost a navštívíte spoustu krásných míst na které budete rádi vzpomínat.

Navštivte www.mojecesko.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mojecesko.cz?

Obchod Mojecesko.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit pomocí slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás na Slevovykupon.net dostupné získáte automaticky po přechodu do mojecesko.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o tom informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.mojecesko.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mojecesko.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.