Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Moneta.cz slevový kupón - říjen 2021
Moneta.cz

Moneta.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.88/5, 59 hlasování)
Pokračovat na www.moneta.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Snižte si splátky u své půjčky od Moneta.cz

100% fungovalo

Převeďte k nám půjčky, které máte Vy, nebo Vaše rodina, sloučíme je do jedné a Vy budete platit tolik, kolik Vám bude vyhovovat. Splácíte-li například nyní tři úvěry, můžete sloučením těchto půjček u nás výrazně snížit měsíční splátku a budete splácet pouze jeden úvěr.

Hlasování (116x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 15.10.2021

Více o Moneta.cz

Nakupování na Moneta.cz...

Moneta Money Bank (dříve GE Money Bank) mezi jejíž produkty patří půjčka, o které se bude v tomto článku hovořit patří mezi nejprestižnější bankovní instituce u nás. Půjčit si můžete od 20 000 až do 800 000 Kč s volitelnou dobou splácení od 24 do 96 měsíců. U této půjčky se nemusíte obávat neférového jednání nebo lichvářských praktik, které se na Vás bude snažit vytasit nebankovní konkurence.Osobní Expres půjčka je půjčka, která je ušitá každému klientovi na míru. Sami si tak můžete určit datum splátek, délku splácení a individuální bude i finální úroková sazba. Půjčku navíc můžete bez problémů předčasně splatit, což z ní dělá velice atraktivní finanční produkt.

Před uzavřením půjčky je doporučeno se seznámit se zásadami zodpovědného půjčování. Nepůjčujte si, pokud si nejste jisti, zda budete schopni dané peníze splácet. Nepokrývejte jednu půjčku druhou a v případě problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

S výhodou Express půjčkou od Moneta Money Bank získáte vyřízení půjčky zdarma, úrokovou sazbu od 5,9 %, volbu výše měsíční splátky a doby splácení, v případě řádného splácení Vám bude každá 12. splátka vrácena. Zdarma navíc získáte také mimořádnou splátku i předčasné splacení celé půjčky. Pojištěni jste také pro případ platební neschopnosti.

O výhodnou půjčku smí požádat každý občan České republiky, který trvale žije na území České republiky a je starší 18 ti let. Dokázat také musíte zaměstnání s pravidelným příjmem 5 000 Kč a výše. Doložit proto musíte občanský průkaz a další doklad totožnosti, dva telefonní kontakty a doklad o trvalém příjmu – například daňové přiznání, důchodový výměr nebo potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu).

U Moneta Money Bank získáváte na výběr mezi nízkými úroky a nízkými splátkami. Pokud předpokládáte, že budete splácet předčasně, zvolte raději nižší úroky. Pokud jsou pro Vás důležitější nízké splátky pak dostanete vyšší úrok.

Sledovat můžete také reprezentativní příklad zveřejněný na Pujcky.cz:

Výše úvěru 100 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 2 109 Kč, roční úroková sazba 14,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč. RPSN 16,0 %, celková částka splatná spotřebitelem 151 854 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Úroková sazba je pouze reprezentativní a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních sazeb. Finální smlouva je vždy uzavřena na pobočce Moneta Money Bank, a.s.

Skrze náš odkaz si můžete půjčku sjednat na portálu Pujcky.cz online. Zde vyplníte žádost o půjčku, vyčkáte na schválení žádosti a dostanete peníze na účet. V průběhu budete ovšem kontaktování zástupci společnosti a domluvíte se na zaslání požadovaných dokumentů.

Věříme, že Vám půjčka od Moneta Money Bank skrze portál Pujcky.cz bude vyhovovat a že Vám pomůže vyřešit Vaše nenadálé finanční potíže.

Navštivte www.moneta.cz

Jak uplatnit slevový kód na Moneta.cz?

Pujcky.cz neposkytují žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Výhodné nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Pujcky.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.moneta.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Moneta.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Banka