Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Muve.cz

Muve.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.55/5, 60 hlasování)

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Muve.cz

Nakupování na Muve.cz...

Hledáte alternativu k nákupu počítačových her? Možná jste si všimli že Steam a Origin nejsou vždycky nejlevnější a možná byste rádi nakoupili hry spolehlivě i někde jinde. Proto je tady Muve.cz. Muve.cz je původně polský obchod, který se rozhodl nabídku rozšířit i na kamarády z České republiky. Muve.cz nakupuje aktivační klíče přímo od dodavatelů. Ty pak můžete uplatnit na příslušné platformě – například na Steamu.

Muve slevové kupóny a slevové kódy

Muve.cz se specializuje na prodej digitálních her – tedy her z digitální distribuce. To znamená, že si sami můžete hru stáhnout ze Steamu (či odjinud) a aktivovat jí zakoupeným klíčem. Klíč Vám dorazí do Vaší e-mailové schránky okamžitě ve chvíli, kdy obchod obdrží platbu. Pokud se tak nestane, je to důvodem ke kontaktování zákaznické podpory.

Na Muve.cz máte k dispozici následující způsoby distribuce her:

- Stažení z Muve.cz prostřednictvím vlastního Muve downloaderu

- Steam klíč

- Uplay klíč

- GOG.com klíč

- Origin klíč

- A také klíč, který Vám umožní stáhnout si hru přímo od výrobce

Způsob, jak získat každý konkrétní model hry naleznete v popisu hry. Obchod nenabízí distribuci kopií her na fyzických médiích. Pokud si nebudete vědět rady se samotným stažením titulu od distributora, pak si přečtěte podrobný návod, který naleznete v sekci FAQ Muve digital. Jsou tu návody pro stažení a registraci ke všem výše zmíněným distributorům.

V sortimentu her máte na výběr akční, arkády, dětské, DLC, dobrodružné, horory, free to play, hudební, lego, logické, mlátičky, nenáročné, nezávislé, online, plošinovky, RPG, Shoo’em up, simulace, sportovní, stealth, strategie, střílečky/fps, vzdělávací, závodní a také další software, který nelze kvalifikovat jako hry.

Muve.cz samozřejmě také nabízí předobjednávky her na které čeká celý svět. Pokud tedy chcete být mezi prvními, kdo si zahraje dlouho očekávaný titul, pak je Muve.cz to pravé pro Vás. Širokou nabídku pak naleznete také v herních novinkách.

Samozřejmě s můžete těšit také na časté slevy. Starší tituly tu zakoupíte už i za několik desítek korun. Tyto pravidelné akce a slevy Vám umožní získat slevy až 85 % z běžné prodejní ceny.

Pro platbu na Muve.cz máte k dispozici kartu online (systém Vás přesměruje na platební bránu PayU, kde zadáte své údaje z platební karty) nebo rychlý převod přes platební bránu PayU, který Vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví bez nutnosti vlastnit platební kartu.

Věříme, že Vás nakupování v obchodě s počítačovými hrami Muve.cz bude bavit a že se Vám povede chytit nějakou opravdu dobrou akční nabídku.

Navštivte www.muve.cz/errors/500.aspx?aspxerrorpath=

Jak uplatnit slevový kód na Muve.cz?

Obchod nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny nebo kódy. Všechny nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné už v okamžiku, když použijete náš odkaz pro přechod do obchodu Muve.cz. Pokud se tato skutečnost změní a Muve.cz začne nabízet slevové kódy, které Vás budou opravňovat k získání procentní slevy nebo dárku, naleznete zde podrobný návod na jejich uplatnění.

Navštivte www.muve.cz/errors/500.aspx?aspxerrorpath=YouTube

30.7.2014: Pressure Trailer
9.5.2014: WRC 3 Trailer
9.5.2014: WRC 2 Trailer
11.2.2014: PAC-MAN Museum

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Muve.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.