Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Nejlevnejsiplenky.cz slevový kupón - duben 2020

Nejlevnejsiplenky.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.nejlevnejsiplenky.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2020


Doporučené nabídky

Více o Nejlevnejsiplenky.cz

Nakupování na Nejlevnejsiplenky.cz...

Maminky a tatínkové jsou při příchodu nového potomka připraveni na zvýšené náklady. Plenky jsou ale to největší položkou, na kterou se tak úplně připravit nedá – nikdy nevíte, kolik jich budete přesně potřebovat. Proto je důležité, aby na trhu byla možnost zakoupit ty nejlepší a zároveň nejlevnější plenky. Vyzkoušet byste rozhodně měli obchod Nejlevnejsiplenky.cz.Obchod Nejlevnejsiplenky.cz se specializuje na velkoobchod a maloobchod s dětskými plenkami značky DADA. Dále obchod nabízí dětské zboží a kojenecké potřeby. Veškeré zboží můžete zaplatit až za 14 dní na fakturu s odloženou platbou TWISTO. Pokud tedy čekáte na svou výplatu a víte, že budete schopni zaplatit později, neváhejte a tuto možnost využijte. Pokud budete mít potíže s dokončením objednávky, neváhejte kontaktovat zákaznický servis, který Vám pomůže nebo za Vás objednávku odešle.

Jak jsme již řekli, základním sortimentem obchodu jsou plenky dada v kategoriích od 2-5 Kg po cestě až pro děti nad 15 kg. Dále tu nakoupíte vlhčené ubrousky, kterých také není nikdy dostatek, prací prostředky, přebalovací podložky, dětskou kosmetiku, příkrmy a mňamky a spoustu doplňků.

Ke každé objednávce na 999 Kč obdržíte také dárek, který potěší Vaše děti ale i Vás. Při větších objednávkách – nad 3 000 Kč získáváte také dopravu zdarma. Díky věrnostnímu programu budou pro Vás plenky ještě o chlup levnější – ušetřit můžete až 30 % ze svého nákupu. Pro věrné zákazníky jsou přichystány i další slevy a akční nabídky.

Pro dopravu zboží je využívána výhradně spolehlivá kurýrní služba PPL. Pro placení máte více možností. Využívat můžete, jak jsme již zmínili ověřenou odloženou platbu TWISTO. V tomto případě Vám dorazí faktura se splatností 14 dní od nákupu. Firma TWISTO za Vás objednávku zaplatí a vy dále už dlužíte peníze pouze službě TWISTO. Pamatujte na možnost zpoždění platby při placení převodem a posílejte peníze včas, abyste se vyhnuli problémům. Dále můžete platit také klasickým bankovním převodem nebo hotově na dobírku kurýrovi.

Věříme, že s nabídkou obchodu Nejlevnejsiplenky.cz budete spokojeni a stejně spokojené budou i Vaše děti – čisté a usměvavé. V případě, že budete spokojeni, nezapomeňte i ostatním maminkám doporučit stránky obchodu Nejlevnejsiplenky.cz a možnost ušetřit na SlevovyKupon.net

Navštivte www.nejlevnejsiplenky.cz

Jak uplatnit slevový kód na Nejlevnejsiplenky.cz?

Obchod Nejlevnejsiplenky.cz nenabízí v současné době možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které je možné získat na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Nejlevnejsiplenky.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet slevové kódy, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.nejlevnejsiplenky.cz

Skončené nabídky

Sleva na plenky Dada z NejlevnejsiPlenky.cz kupón (do 14.10.2018)
22% na plenky Dada z NejlevnejsiPlenky.cz kupón (do 10.10.2018)
NejlevnejsiPlenky.cz - slevový kupon -14% na plenky Dada kupón (do 16.3.2018)
14% na plenky Dada z NejlevnejsiPlenky.cz kupón (do 20.2.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Nejlevnejsiplenky.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.