Newgo.cz slevový kupón - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.

Newgo.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - leden 2019Více o Newgo.cz

Nakupování na Newgo.cz...

Zaplatit za zájezd v plné ceně je dnes v už vlastně hloupost. Stejnou nabídku můžete získat díky slevovému portálu levněji. Slevový portál NewGo.cz Vám přináší každý den novou slevu a umožní Vám tak vybrat si z velmi pestré nabídky slev. NewGo.cz prověřuje nabídky hotelů, penzionů, zážitkových agentur a cestovních kanceláří, uzavírá s nimi exkluzivní smlouvy, které pro Vás znamenají unikátní cenovou nabídku.V nabídce najdete především nabídky na pobyty a zážitky v oblíbených lokalitách v České republice. Ne ale výhradně - nabízejí také pobyty na Slovensku, v Rakousku, v Itálii, v Maďarsku a v Německu. Slevy fungují výhradně na principu hromadné slevy a kolektivního nakupování.

Podle typu pobytu si můžete vybrat víkendové pobyty a eurovíkendy v zahraničí, lázeňské a wellness pobyty, relaxační pobyty, romantické pobyty pro dva, pobyty pro ženy a muže, pobyty pro seniory, slevy na zájezdy do zahraničí ve dvou nebo s dětmi, poznávací zájezdy, turistické zájezdy do hor, slevy na letní zájezd k moři atd.

V aktuální nabídce naleznete vždy maximálně několik desítek zájezdů. Ty jsou nicméně vždy nabízeny s velmi výraznými slevami.

Abychom Vám uvedli nějaké příklady – aktuálně můžete získat pobyt v luxusní roubence pro 4 v Jeseníkách ve skiareálu pod Praděem s 36 % slevou. S polopenzí se podíváte ve dvou do Adršpachu s pobytem v historickém centru Broumova se slevou 50 %. Užít si také můžete vinařské Znojmo s pobytem v historickém centru, s lahví kvalitního vína, polopenzí, welcome drinkem v ceně se slevou 47 %.

Tyto nabídky ve chvíli, kdy budete článek číst už nejspíše dostupné nebudou, nicméně slevy na NewGo.cz se nesou v podobném duchu.

Mimo pobytů můžete sehnat na NewGo.cz také celou řadu zboží. Vše od elektra, erotiky, hobby, a hraček, přes kosmetiku, drogerii a módu až po potraviny, sportovní potřeby a věcí pro Vaše zdraví a krásu.

Pobyty získáte formou voucheru, který má omezenou platnost. Před návštěvou zařízení je nutné si předem zarezervovat pobyt obvykle na recepci hotelu. Pro zboží platí to samé – obdržíte voucher na jehož základě si objednáte zboží u jeho dodavatele. NewGo.cz tak neposkytuje žádnou formu dopravy – ta se liší u každého dodavatele zboží.

Za vouchery můžete zaplatit elektronickou platební kartou nebo bankovním převodem.

Věříme, že se Vám na pobytech zakoupených u NewGo.cz bude líbit a stejně dobrý užitek také budete mít ze zboží, které můžete zakoupit s výraznou slevou oproti ceně původní.


Navštivte www.newgo.czJak uplatnit slevový kód na Newgo.cz?

NewGo.cz neposkytuje v současnosti žádnou možnost uplatňovat slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou zobrazené prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do NewGo.cz prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod NewGo.cz začne nabízet slevy z objednávek prostřednictvím uplatnění kódu v košíku, budeme vás o této skutečnosti informovat zde spolu s návodem na přesné použití těchto kódů.


Navštivte www.newgo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Newgo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.