Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Newwaveservice.cz slevový kupón - leden 2021
Newwaveservice.cz

Newwaveservice.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.newwaveservice.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021

Virtuální sídlo od 390 Kč/měsíc na Newwaveservice.cz

99% fungovalo

Díky virtuálnímu sídlu se vyhnete některým komplikacím při zakládání firmy, jako je například to, že nevlastníte vhodný objekt, do kterého byste mohli sídlo firmy umístit nebo tento objekt je v družstevním vlastnictví a vy musíte mít podpis od všech členů družstva. Také zabráníte tomu, aby vás například doma navštěvovali úředníci státní správy, nespokojení zákazníci nebo třeba exekutor. Méně pravidelné kontroly ze strany státní správy je také obecně známou výhodou virtuálního sídla firmy.

Hlasování (86x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 9.1.2021

Více o Newwaveservice.cz

Nakupování na Newwaveservice.cz...

NewWaveService je portál, který nabízí celou řadu služeb pro začínající i už fungující podnikatele. Pokud se také chcete zaměřit na zefektivnění svých nákladů. NewWaveService nabízí firmám možnost úspory v administrativních oblastech podnikání.NewWaveService nabízí 3 hlavní oblasti služeb – virtuální sídlo, sdílené asistentky a účetní poradenství.

Virtuální sídlo Vám pomůže vyřešit problémy s umístěním sídla firmy v takovém okamžiku, kdy například nemá a nepotřebuje Vaše firma žádnou nemovitost nebo se často stěhuje. Také si ušetříte starosti, pokud bydlíte v menším městě a chcete mít sídlo v některém krajském městě, případně pokud má společnost více společníků, kteří se nechtějí pohádat o tom, kdo bude bydlet v sídle firmy. S NewWaveService můžete získat tu nejlepší adresu v Ostravě. Sídlo si můžete pronajmout na 12,6 a 3 měsíce. Při volbě na celý rok neplatíte aktivační poplatek za tuto službu.

Virtuální asistentka Easist je Vaší oporou každodenní činnosti. Díky ní zvýšíte své příjmy, protože se budete moci zaměřit na to, co je ve Vašem podnikání opravdu důležité. Pokud nemáte čas na administrativu a přitom se Vám nevyplatí si najímat fyzickou asistentku, zajišťovat jí školení a starat se o to, zda nemá zrovna nemocné dítě, je Easist rozhodně tou pravou volbou. Virtuální asistentka pro Vás pracuje na dálku. Výhodou je, že platíte jen za skutečně odpracovaný čas. Virtuální asistence můžete svěřit i osobní úkoly, které nespadají do podnikání – například připomenutí narozenin, objednání květin nebo zajištění alibi na pár volných dní od manželky. Delegování úkolů na asistentku je pohodlné a jednoduché. Výhodou také je, že u komplikovanějších úkolů nemáte asistentku jednu ale rovnou celý tým. Tento tým asistentek se pro Vás snaží dodržet ten nejvyšší možný standard služeb.

Leckterý podnikatel Vám řekne, že ho podnikání baví a miluje to – tedy naž na účetnictví. NewWaveService.cz vede pro své klienty účetnictví v kompletním rozsahu podle platných právních předpisů. Vaše doklady tak budou zaúčtovány rychle a podle zákona. Vybrat si můžete ze služeb – vedení účetnictví, mzdové agendy a vedení daňové evidence. Kompletní seznam nabízených služeb pak najdete na NewWaveService.cz v sekci účetnictví.

Všechny služby získáte vyplněním krátkého kontaktního formuláře a jeho odesláním. Poté budete kontaktováni a vyřídíte si telefonicky svoje požadavky přesně na míru podle Vašich představ.

Věříme, že Vám budou služby pro podnikatele od NewWaveService vyhovovat do nejmenšího detailu a možná, že si objednáte i další služby od tohoto poskytovatele.

Navštivte www.newwaveservice.cz

Jak uplatnit slevový kód na Newwaveservice.cz?

Služba NewWaveService.cz neposkytuje žádnou formu využití slevového kódu na své poskytované služby. Všechny akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na NewWaveService.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud začne NewWaveservice.cz nabízet nějakou formu získání výhody skrze slevové kódy, budeme Vás o tomto informovat zde včetně podrobného návodu na použití takového kódu.

Navštivte www.newwaveservice.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Newwaveservice.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.