Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Novadigitv.cz slevový kupón - říjen 2020

Novadigitv.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.novadigitv.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020


Doporučené nabídky

Více o Novadigitv.cz

Nakupování na Novadigitv.cz...

Ne každý si může užívat luxusu kabelové televize. Přesto můžete získat stejně kvalitní televizi, a to díky internetové nebo satelitní televizi od DIGI.tv.Satelitní televize od DIGI.tv je dostupná na území celé České republice, a to ať na úpatí hor nebo na samotě u lesa. Stačí Vám satelit a volné nebe nad hlavou – o zbytek se postará technik. Vybrat si můžete ze 100 kanálů, sportu, filmů, pohádek a seriálů. Z toho více než 20 jich je dostupných v HD kvalitě. Vybere si tu opravdu každá rodina za bezkonkurenční cenu. Na své si přijdou i fanoušci anglické Premier League, ATP a španělské La Ligy – tyto kanály získáte od DIGI.tv exkluzivně a mimo toho spoustu dalších sportovních zážitků od Formule 1, MS na ploché dráze, MS v Sidecarcrossu, WTA a jiné.

Za HD programy u DIGI.tv neplatíte nic navíc. Doma budete mít pouze moderní set-top box a po celou dobu, kdy za službu platíte také servis v ceně. Své oblíbené pořady můžete jako u každé moderní televizní služby nahrávat kdykoliv díky funkci timeshift – sledování jednoduše dokončíte později, až budete mít čas. Satelitní televizi si můžete objednat v balíčcích Základ, Maxi a Sport Plus.

Pokud máte doma kvalitní internetové připojení, pak můžete zvolit televizi přes internet. I zde máte možnost přehrání od začátku – s DIGIGO můžete pořad kdykoliv zastavit, přetočit a začít ho sledovat od začátku. A opět se nemusíte nechat ovládat časem. Archiv vysílání vydrží dostupný až 72 hodin. Cíleně pak můžete nahrávat až na dobu 30 dní. DIGI TV je dostupné pro 4 zařízení. Své oblíbené pořady tak nemusíte nutně sledovat pouze na televizi, ale také v tabletu, telefonu nebo na počítači. I zde je Vám dostupná anglická a španělská liga spolu s dalšími sportovními kanály. I zde máte na výběr z balíčku Základ, Maxi a Sport plus.

Digi.tv Vám dokáže zajistit také internetové připojení. Ten je dostupný ve 4 rychlostech – 8, 16, 20 a 40 megabitů. Všechny tyto tarify získáte bez datových limitů – můžete tedy surfovat a stahovat zcela neomezeně. Pokud si internet zakoupíte spolu s televizí, ušetříte měsíčně až 200 Kč. Můžete jej kombinovat se satelitní i internetovou televizí. Pokud navíc nebudete mít vlastní modem, můžete si jej od Digi.tv pronajmout už od 49 Kč měsíčně.

Pokud hledáte technické parametry zařízení a služeb, najdete jejich kompletní seznam v sekci podpora na DIGI.tv.

Pokud si chcete některou ze služeb objednat, nakonfigurujte jí pomocí posuvníků a dole klidněte na odeslání objednávky. Je nutné vyplnit své jméno, příjmení, telefon a e-mail. Poté budete kontaktováni zákaznickým servisem, který s Vámi dořeší podrobnosti, popřípadě opraví Vaši objednávku.

Věříme, že budete s digitální satelitní televizí, internetovou televizí a internetem spokojeni ať už žijete kdekoliv.

Navštivte www.novadigitv.cz

Jak uplatnit slevový kód na Novadigitv.cz?

1) Zvolte si služby, které chcete provozovat2) Vyplňte své osobní a kontaktní údaje. V tomto formuláři dole naleznete zatržítko „Mám promo kód pro DIGI TV“. Tam vepište svůj PROMO kód. Kontakt s operátorem pak bude probíhat již s možností Vám poskytnout tuto slevu.

Navštivte www.novadigitv.cz

Skončené nabídky

Maxi balíček TV služeb na 4 měsíce zcela zdarma na Digi.TV (do 31.1.2018)
4 měsíce zcela zdarma od Digi.TV (do 31.12.2017)
DIGI TV přes internet -50% s Digi.tv (do 31.8.2017)
Satelitní DIGI TV -50% s Digi.tv (do 31.8.2017)

YouTube

1.9.2020: Telly nepadá!
15.3.2019: Fotbal v kině
14.6.2016: Spot SuperFotbal

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Novadigitv.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.