Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Olfincarshop.cz slevový kupón - leden 2021
Olfincarshop.cz

Olfincarshop.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.olfincarshop.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021

Corolla Sedan C. za 6 300 Kč měs. bez DPH s Olfincarshop.cz

100% fungovalo

Corolla Sedan Comfort 1.6 na operativní leasing, od 6 300 Kč / měs. Cena je bez DPH a je určena pro podnikatele, nájezd 10 000 km po dobu 60 měsíců. Nabídka Olfincarshop.cz platí do odvolání.

Hlasování (1x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Platnost do 13.3.2021
Zkontrolováno 14.1.2021

Více o Olfincarshop.cz

Nakupování na Olfincarshop.cz...

Olfincar s.r.o. provozující internetový portál olfincar.cz působí na trhu s novými a ojetými vozy v České republice už od roku 1993 a to ve třech městech – Hradci Králové, Trutnově a Pardubicích. Nabízí služby autorizovaného prodeje a servisu značek Volkswagen, Škoda, Volvo, Toyota a Ford. Poslední roky jsou ve znamení strmého růstu, kdy se tržby společnosti vyšplhaly ke dvěma miliardám a prodeji více než 4 500 vozů ročně.Jejich sloganem je „Jedeme v tom s Vámi!“. Tento slogan znamená, že na prvním místě jste vy, zákazníci. Chtějí vás tak ujistit, že od Vaší návštěvy, prvního kontaktu, přes podpis kupní smlouvy až po servisní zakázky se o Vás budou pečlivě starat. Výběrem nového vozu to pro ně nekončí, právě naopak. Budou se o vás starat i v případě servisních prohlídek, svolávacích akcí nebo havárií. Ať už se stane cokoliv, nenechají vás v tom. Na to se můžete spolehnout. Jsou na vaší straně.

V centru zájmu jsou lidé, zaměstnanci i zákazníci. Vyznávají tady profesionální přístup s důrazem na ochotu a vstřícnost. Dočkáte se úsměvu, moderních technologií, kvalitních produktů, špičkových služeb.

Vozy tu můžete nakoupit formou operativního leasingu, hotově a najdete tu i ojeté vozy.

Olfincar je autorizovaný servis pro značky Volkswagen, ŠKODA, Toyota, Volvo a Ford. Prodávají originální díly a příslušenství, disponují karosárnou a lakovnou, která je jednou z nejmodernějších v kraji. Půjčují také autopříslušenství jako jsou střešní boxy, řetězy a další. Disponují také širokou nabídkou sezónních kompletních kol a pneumatik. Nabízejí uskladnění mimosezónních pneumatik. Pro své zákazníky mají přichystanou NONSTOP pomoc. Dále nabízejí pneuservis, mytí a čištění vozidel, express servis a mnoho dalších úkonů.

OlfinCar vám nabídne vždy výhodné ceny za servisní úkoly prováděné proškoleným personálem, 100 % záruku na práci i díly, přímý příjem a normou stanovené procesy, které fungují.

Vozy prostřednictvím internetu můžete nezávazně poptávat. Po kliknutí na poptávku vyskočí formulář, kde vyplníte své jméno, příjmení, telefon, e-mail a popis pokud chcete něco sdělit. Jakmile to bude možné, operátoři s vámi domluví prohlídku vozu. Vy se pak až na místě rozhodnete, zda jej opravdu chcete a vyjednáte si případně způsob financování.

Pro servisní zakázky opět stačí vyplnit formulář, kde zvolíte značku vozu, typ servisního zásahu, SPZ a vyberete si termín, který vám bude vyhovovat spolu s místem, kde chcete servis provádět. Nezapomeňte také na kontaktní údaje.

Věříme, že budete s novými vozy i servisními zásahy od Olfincar.cz spokojeni a budete pak firmu doporučovat také svým přátelům a známým, kteří mají zájem o nový vůz nebo služby profesionálního servisu.

Navštivte www.olfincarshop.cz

Jak uplatnit slevový kód na Olfincarshop.cz?

Olfincar.cz nenabízí možnost uplatňování slevových kódů prostřednictvím webu. Portál slouží pouze pro rezervace vozů a služeb. Není tedy možné uplatňovat slevy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do Olfincar.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.olfincarshop.cz

Skončené nabídky

Aygo X-Play za 195 785 Kč bez DPH v Olfincarshop.cz (do 30.11.2020)
Nový Golf Life za 4 120 Kč měsíčně bez DPH v Olfincarshop.cz (do 30.11.2020)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Olfincarshop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.