Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Onebit.cz slevový kupón, Onebit.cz slevový kód
Onebit.cz

Onebit.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.11/5, 90 hlasování)
Pokračovat na www.onebit.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Onebit.cz

Nakupování na Onebit.cz...

Vítá Vás hosting OneBit.cz, která nabízí garantované služby v oblasti registrace a správy domén, výkonného webhostingu a serverů s plnou správou. Je jedno, jestli potřebujete hostingové služby pro osobní či firemní využití nebo chcete rovnou spravovat vlastní vyhrazený server – OneBit.cz se o Vás vždy rád postará.U OneBit.cz nemusíte nikdy slevovat ze svých požadavků. Služby jsou garantované s prvotřídním servisem a nejlepším poměrem ceny a výkonu na trhu. OneBit.cz také získal celou řadu prestižních ocenění – například nejlepší PHP hosting a nejvyšší dostupnost serverů. Webhostingové služby nabízí onebit.cz už od roku 2005 a své prezentace a služby do jeho rukou svěřilo už více než 25 000 zákazníků.

Každý se vždy hned ptá, jaké hostingové programy OneBit nabízí. K dispozici jsou 4 verze – start, home, business a premium. Ty se mezi sebou liší především celkovým diskovým prostorem, počtem účtů, zákaznickou podporou (standardní vs. Přednostní) a dobou uchování záloh. Rozdíl je samozřejmě také v možnostech e-mailových schránek především v množství prostoru, který je vyhrazený pro e-maily.

Zakoupit si můžete samozřejmě také doménu, a to ať už samostatně nebo k webhostingu. Nejoblíbenějšími doménami, které si zákazníci OneBit pořizují jsou .cz, .sk, .eu a .com. K dispozici jsou ale také generické speciální a další domény.

K dispozici jsou také 2 serverová řešení, která se liší výkonem strojů, na kterých jsou provozována. Dohled nad servery probíhá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. K Vám jsou dispozici statistiky AWStats, podpora .htaccess souborů, antivir, zálohy, statistiky přenosů dat, antispam software, webová správa a podpora Googlemail. Servery jsou napojeny na redundantní zdroj napájení. Prostor pro Vaše zálohy je zdarma. Administraci zvládnete hravě s pomocí účtu ONEadmin.Kvalitní datacentra jsou základem pro poskytování on-line služeb. DataCentra OneBit.cz jsou umístěna v Brně a Praze a nacházejí se na největších páteřních uzlech ČR. Obě datacentra disponují rychlou a plně zálohovanou páteřní konektivitou, díky které je uptime serverů hostingu 99,99 %. Rackové skříně jsou vybaveny 2x1 Gbps přepínači a PDu s možností vzdáleného managementu serverů.

Svoji důvěryhodnost můžete zvýšit pomocí SSL certifikátů od Onebit. Hosting nabízí mnoho typů certifikátů od ověřených certifikačních autorit. Certifikáty je možné nakoupit na více let s cenovým zvýhodněním.

Navštivte www.onebit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Onebit.cz?

1) Vyberte si řešení (a pokud je to třeba vyberte doménu) Klikněte na ověřit a pokračovat.

2) V dolní části stránky vložte kupón do políčka Referenční kód

3) Jestli je kód platný se dozvíte na další stránce poté, co vyplníte své fakturační údaje.4) Dokončete objednávku

Navštivte www.onebit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Onebit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.