Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Online-Avon.cz slevový kupón - říjen 2020
Online-Avon.cz

Online-Avon.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.online-avon.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020

Min. 5% sleva na výrobky Avon při nákupu z Online-Avon.cz

100% fungovalo

Online-Avon.cz Vám nabízí kompletní sortiment kosmetiky AVON vždy v souladu s aktuálním Avon katalogem a slevou minimálně 5 %!

Hlasování (84x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 18.10.2020

Více o Online-Avon.cz

Nakupování na Online-Avon.cz...

Máte ráda produkty Avon, ale neznáte žádnou Avon lady? Navštivte obchod online-avon.cz. Nejedná se sice o oficiální stránku provozovanou společností AVON Cosmetics, nicméně její provozovatel nabízí jejich produkty dle aktuálních katalogů za výhodnější ceny – minimálně se slevou 5%. Máte-li doma katalog, můžete i zde nakupovat přesně podle něj a ještě výhodněji – vlevo nahoře můžete vložit kód zboží z katalogu pro rychlé vyhledání.V sortimentu naleznete přesně to, co hledáte i jinak v katalogu, tedy dekorativní kosmetiku pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, vlasovou kosmetiku, vůně pro ženy, kosmetiku pro může, dětskou kosmetiku, doplňky, prevenci rakoviny prsu a další. Najdete zde i produkty, kterými se Avon snaží bojovat proti domácímu násilí jako Náhrdelník odhodlání či Náramek odhodlání. Výtěžek z těchto produktů je věnován na SOS linku domácího násilí provozovanou Aliancí žen.
Občas jsou zde také k dispozici vzorky kosmetiky za sníženou cenu. Nechybí ani produkty za výprodejové ceny.

Hledáte-li inspiraci, zkuste se přijít podívat na blog o kráse a zdraví, který se věnuje produktům z aktuálního katalogu. Pokud si chcete prohlédnout originální katalog Avonu, je k dispozici odkaz na elektronickou verzi nebo jeho objednání.

Pokud máte ráda soutěže, zkuste se zapojit a možná vyhrajete jednu z cen. Pravidla soutěže jsou uvedena v příslušné kategorii.

Proč byste měla nakupovat v online-avon? Získáte slevu 10% z katalogové ceny na svoji další objednávku při objednávce nad 2000 kč. Když si objednáte nad 1500, získáte zdarma poštovné. Zároveň dostanete k objednávce katalogy Avon na 2 následující kampaně. Vzorky jsou na požádání zdarma k objednávce. A čekat můžete také dárky při objednávce nad 500 Kč jako překvapení. Registrace není povinná ale má své výhody. Pokud se registrujete, získáte body na nákup produktů AVON.

Pokud si nejste jistá čímkoliv během nákupu, zkuste napsat e-mail nebo zavolat na informační linku. V pracovní dny Vám rádi pomůžou. Můžete také sledovat promo nabídky na Facebooku tak aby Vám žádná výhodná koupě neunikla. I tam se snaží obsluha účtu pomoci s případnými dotazy zákazníků.

Doprava zboží probíhá výhradně prostřednictvím služeb české pošty nebo úschovných míst Zásilkovna. Zároveň můžete využívat osobního odběru v Ostravě. Pro platbu je na výběr převod na účet předem nebo dobírka – jiné možnosti v současnosti nejsou k dispozici.

Navštivte www.online-avon.cz

Jak uplatnit slevový kód na Online-Avon.cz?

1) Vyberte zboží (sledujte, zda se slevový kupón vztahuje na Vámi vybrané zboží a není nějak omezen).
2) Zobrazte košík.
3) Pod výpisem zboží uvidíte políčko pro vložení slevového kódu. Vložte jej a klepněte na „přepočítat“4) Pokud je kód platný, sleva se odečte od celkové ceny objednávky a vy můžete pokračovat v dokončení platby.

Navštivte www.online-avon.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Online-Avon.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.