Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Optikdodomu.cz slevový kupón, Optikdodomu.cz slevový kód
Optikdodomu.cz

Optikdodomu.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.1/5, 52 hlasování)
Pokračovat na optikdodomu.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Optikdodomu.cz

Nakupování na Optikdodomu.cz...

Máte předpis od lékaře na brýle či brýlové čočky ale nechce se Vám podstupovat další kolečko v oční optice? Zavolejte si optika k Vám domů. Revoluční oční optika OptikDoDomu Vám dodá brýle až domů, můžete si je vybrat s optickým poradcem, který s sebou vezme všechno potřebné vybavení.

Návštěva optického poradce je zcela Zdarma a je nezávazná. Optika má navíc vlastní design brýlí od předních výrobců. Originální značky brýlí jako je Icona a Jovita navíc můžete zakoupit se skvělými slevami oproti klasickým kamenným optikám.Jediné co před návštěvou optika u Vás doma potřebujete je lékařský předpis na základě kterého Vám OptikDoDomu zhotoví dioptrické brýle včetně dioptrických čoček. Můžete taktéž uplatit běžnou slevu na zdravotní pojišťovnu. Profesionální servis Vám garantuje rychlé zabroušení čoček do brýlí na míru. Brýle Vám poté přijdou zdarma i s originálním pouzdrem k Vám domů.

Pokud si budete chtít vybrat brýle sami, můžete si vyzkoušet, jak v nich budete vypadat ve virtuálním zrcadle, tedy aplikaci kam si můžete nahrát vlastní fotografii a zkoušet různé modely.

Tento koncept OptikaDoDomu je velmi oblíbený jak dokládají různé uživatelské recenze z portálu Heureka. Zkuste tedy také tento převratný koncept a nechte si poradit v pohodlí Vašeho domova.

Optika objednáte v jednoduchém webovém formuláři. Objednávka optika je vždy zdarma a je nezávazná. Pokud si přes tento formulář optika objednáte, budete telefonicky kontaktováni během 24 hodin v pracovní dny. Na termínu se poté domluvíte. Jedinou nevýhodou tohoto konceptu je, že brýle nemůžete na stránkách OptikDoDomu objednat sami. Je třeba konzultovat osobně optika a pozvat si ho k Vám domů. Firma tímto způsobem garantuje 100% kvalitu dodávaných brýlí.

Pokud máte jakékoliv otázky, nejprve se podívejte do zodpovězených otázek – je velmi pravděpodobné, že otázku již položil někdo jiný a byla zodpovězena. Pokud ale přece jen máte nějaký méně častý dotaz, neváhejte a kontaktujte operátory zákaznického servisu.

Pokud se chcete před návštěvou optika připravit, nezapomeňte si projít galerii brýlí v obchodě a vyhlédnout si své favority. Optik má u sebe velkou část tohoto sortimentu a si je tak můžete u sebe doma okamžitě vyzkoušet.

Nezapomeňte se podívat na slevové akce nabízené prostřednictvím našeho portálu slevovykupon.net nebo přímo na stránkách optiky.

Navštivte optikdodomu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Optikdodomu.cz?

VideonávodPopis

Pro objednání optika:

1) Klikněte na titulní straně na „objednat optika“2) Vyplňte jméno a příjmení, telefon, e-mail a město. Pokud zde nenajdete své město, vyberte to nejbližší.3) Odešlete formulář

4) Do 24 hodin v pracovní dny budete kontaktování optikou, abyste si domluvili konkrétní termín a konkrétní místo setkání.

Navštivte optikdodomu.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Optikdodomu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.