Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Otel.com slevový kupón, Otel.com slevový kód
Otel.com

Otel.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.21/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.otel.com

Aktuální slevy a akce - listopad 2021

Více o Otel.com

Nakupování na Otel.com...

Pokud cestujete rádi nebo prostě cestujete z povinnosti, určitě oceníte služby portálu OTEL.com. Otel funguje už od roku 2004 a od té doby poskytuje skvělé služby vyhledávání zlevněného ubytování v hotelích a rezervace na internetu.Cílem portálu je, aby se tu zákazníci cítili tak dobře, že už při vyhledávání ubytování ani nepomyslí na jiný způsob bookování ubytování. Otel.com pokrývá destinace globálně - najdete tu tedy ubytování opravdu z celého světa.

Na Otel.com získáváte také garanci nejnižší ceny. Otel.com je pyšný na to, že nabízí opravdu nejvýhodnější sazby ubytování. Proto, když naleznete ubytování, které je levnější než na OTEL.com a přitom už jste zarezervovali na OTEL.com, společnost Vám doplatí rozdíl v cenách.

Uživatelské rozhraní portálu je jednoduché a jeho používání se naučíte velmi rychle. Díky instantnímu potvrzení pak budete mít svůj voucher na ubytování v ruce během několika minut.

Asistence na Otel.com je pro vás nadosah jednoho kliknutí. K dispozici je pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Počítat ale musíte s nutností komunikační znalosti některého ze světových jazyků.

Pro získání rezervace jednoduše vyplňte na titulní straně destinaci, termíny a počet ubytovávaných osob a pak už můžete vybírat z nepřeberného množství hotelů. Hotely samozřejmě můžete filtrovat podle počtu hvězdiček, podle zařízení (hospoda, nekuřácký, wi-fi, parkování atd.) ale také podle hodnocení portálu TripAdvisor, který je možná lepší než hodnocení počtem hvězdiček. Každý hotel či zařízení u sebe má dostatečné množství fotografií, popis, mapu lokace, výčet zařízení, popis možností v okolí hotelu a také možnost překliknout na hodnocení z portálu Gezi.coim a TripAdvisor.com, kde reální zákazníci hodnotí ubytování. (může být v rodném jazyce hodnotitele – ale použití překladu z google translate, by pro zjištění hodnocení mělo být dostatečné).

Celý portál je v anglickém jazyce. Uvítáte ale určitě možnost přepočítávání cen na české koruny. Jako hlavní přínos tohoto rezervačního portálu a jeho hlavní výhodu nad konkurencí ale považujte jeho integraci s TripAdvisor – upřímnost se cení.

Věříme, že Vám Otel.com pomůže najít ubytování pro Vaši dovolenou nebo pracovní cestu a že si pobyty v hotelech užijete.

Navštivte www.otel.com

Jak uplatnit slevový kód na Otel.com?

1) Na titulní straně vyberte destinaci, termíny a vyplňte počet ubytovaných osob

2) Vyberte si konkrétní hotel a v něm potom termín a potvrďte tlačítkem „rezervovat“.

3) Pokud jste přihlášení Vaše informace budou již předvyplněny. Pokud přihlášeni nejste je třeba vyplnit jméno, kontaktní informace a platební informace z Vaší karty.

4) Slevový kód můžete vložit vpravo u kalkulace ceny. Kliknutím na tlačítko „Promo code“ se objeví políčko pro vložení kódu. Vložení potvrdíte tlačítkem „submit“. Pokud je kód platný, sleva se odečte od konečné ceny objednávky.5) Dokončete objednávku. Šťastnou cestu.

Navštivte www.otel.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Otel.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.