Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pojistimeodpovednost.cz slevový kupón - květen 2020
Pojistimeodpovednost.cz

Pojistimeodpovednost.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - květen 2020

Více o Pojistimeodpovednost.cz

Nakupování na Pojistimeodpovednost.cz...

Představte si situaci. Jste v obchodě se svým dítětem. Na chvíli se otočíte a dítě shodí celý regál z drahým alkoholem – nepřežije jediná láhev. Manažer obchodu vyčíslí škodu na 150 000 Kč. Protože je obchod pojištěný dostane obchod veškeré peníze za tuto škodu zpět. Pojišťovna u které je ale obchod pojištěný bude žádat spoluúčast ve výši 10 % po Vás. Malá nepozornost Vás tak může přijít v tomto případě na 15 000 Kč. Vy ale také můžete být pojištěni a o úhradu této spoluúčasti se pak postará Vaše pojišťovna. Tomuto pojištění se říká pojištění odpovědnosti a měl by ho mít každý občan, aby se vyhnul těmto nepříjemným platbám.Portál PojistimeOdpovednost.cz je tu proto, aby Vám nalezl to nejvýhodnější řešení pojištění odpovědnosti ve dvou kategoriích – občanskou odpovědnost a odpovědnost za škodu z výkonu povolání.

Pojistka občanské odpovědnosti pokryje veškeré náklady na újmu, kterou vy nebo vaši blízcí způsobíte třetí osobě. Jednu typickou situaci už jsme Vám popsali v titulku. Pojistka se vztahuje také na škody, které způsobíte na zdraví – například někoho nedopatřením srazíte na sjezdovce. Škoda může v takových případech dosahovat milionů korun. V tomto případě je důležité, aby krytí bylo nastavené v dostatečné výši.

Druhou variantou pojištění odpovědnosti je pojištění v zaměstnání. Můžete například pokazit výpočet a Vaše chyba způsobí firmě zásadní ztráty. Protože jste povinni škodu uhradit do výše 4,5 násobku hrubé mzdy, může Vás takové nedopatření stát až 130 000 Kč. Pojištění se vztahuje také na fyzické škody – například poničení služebního automobilu Vaší vinou.

Jak pojištění získáte? Na portálu PojistimeOdpovednost.cz vyplňte krátký dotazník, ve kterém uvedete jaké pojištění si přejete, jakou výši plnění byste chtěli, vyplníte své jméno a telefonní číslo. Nezapomeňte také odsouhlasit zpracování osobních údajů. Poté klikněte na „Zjistit cenu teď“. Uvidíte, na kolik Vás pojištění při dané výši plnění vyjde. Pokud si přejete pojištění za tuto cenu získat, stiskněte „Chci být kontaktován a získat CCS kartu“. Kartu CCS můžete získat jako bonus k Vašemu pojištění.

Pokud na tlačítko kliknete budete kontaktováni operátory, kteří s Vámi vyřídí detaily a smlouvu o pojištění. Pojištění odpovědnosti a akce s CCS kartou je pořádána ČSOB pojišťovnou – nejedná se tedy o žádného pochybného poskytovatele ale silnou společnost s dobrou pověstí.

Věříme, že Vám bude pojištění odpovědnosti na PojistimeOdpovednost.cz vyhovovat a doufáme, že jej nikdy nebudete potřebovat.

Navštivte www.pojistimeodpovednost.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pojistimeodpovednost.cz?

PojistimeOdpovednost.cz nenabízí žádnou možnost využití slevových kódů na pojištění. Veškeré nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do PojistimeOdpovednost.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.pojistimeodpovednost.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pojistimeodpovednost.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.