Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Postabezhranic.cz slevový kupón - duben 2021
Postabezhranic.cz

Postabezhranic.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.postabezhranic.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2021

Výhodnější poštovné na Slovensko s Postabezhranic.cz

99% fungovalo

Využijte služeb Postabezhranic.cz a posílejte z ČR na Slovensko, ale i do dalších zemí, mnohem výhodněji.

Hlasování (71x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 20.3.2021

Více o Postabezhranic.cz

Nakupování na Postabezhranic.cz...

Podnikáte a rádi byste prodávali nebo přeprodávali zboží na Slovensko? Jak to ale udělat. Slovenský zákazník totiž musí za zboží z Česka zaplatit mnohem vyšší poštovné kvůli nehorázným přeshraničním poplatkům dopravců. Jak to tedy udělat? Využijte službu PoštaBezHranic.cz. A to platí nejen pro zákazníky na Slovensku ale i ve zbylých okolních státech – Německu, Polsku, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Francii, Velké Británii, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku i dalších států EU.Jak to funguje? Vy zboží zabalíte zcela stejně jako byste jej posílali svým zákazníkům. Zabalené balíky vložíte do další větší krabice a pošlete jako jednu zásilku na pobočku PostaBezHranic.cz do Zlína. Tam si balíky převezmou, vyndají z větší krabice, sami je převezou za hranice do příslušeného státu a tam pošlou za vnitrostátní ceny každé země.

Konečný zákazník tak nepozná rozdíl. Balík mu dorazí stejně rychle, jako byste jej poslali Vy, často ještě rychleji. Pokud dorazí balíky od Vás do Zlína do 13 hodin, pak jsou odeslány dále ještě ten samý den. Stačí se jen zaregistrovat, nastavit účet a začít posílat balíky. Za služby platíte až zpětně, podle toho, kolik odešlete balíků. Fakturu Vám vystaví měsíčně. Všechny služby jsou předem dané v ceníku služeb, který naleznete na stránkách PostaBezHranic.cz. Pokud smlouvu potřebujete, mají ji pro Vás už připravenou.

Služba se vyplatí malým i velkým podnikatelům. Někteří zákazníci posílají tisíce balíků měsíčně a stále se jim služba vyplatí více než platit komerčním poštovním dopravcům. Je jedno, jestli pošlete jeden nebo sto balíků. Služba se ale více vyplatí při větších objemech.

Mezi další výhody této služby patří možnost řešení reklamací – aby měli zákazníci v každé zemi adresu, kam zasílat balíky za domácí poštovné. U PostaBezHranic.cz můžete také nakupovat obalový materiál přes E-shop. Objednávku materiálu můžete spojit se zásilkou nepřevzatých zásilek od Vašich zákazníků.

Pokud prodáváte úzký sortiment zboží, pak máte možnost u PostaBezHranic nechat toto zboží uskladnit a nechat jej zasílat Vašim zákazníkům přímo – bez nutnosti jej přeposílat přímo od Vás. To dále může zrychlit cestování Vašich zásilek. Pokud nenaleznete službu, která by Vám vyhovovala, pak kontaktujte PostuBezHranic a domluvte se na individuálním řešení.

Na portálu v ceníku si můžete přepočítat, na kolik Vás vyjde poštovné do jednotlivých států. Platí zhruba, že čím dál na západ, tím je poštovné dražší. PostaBezHranic.cz spolupracuje s dopravci UPS, DHL, PPL, DPD, Českou poštou, Slovenskou poštou a dalšími.

Věříme, že tato služba bude Vám i Vašim zákazníkům vyhovovat a že navážete s portálem PostaBezHranic dlouhou a spokojenou spolupráci.

Navštivte www.postabezhranic.cz

Jak uplatnit slevový kód na Postabezhranic.cz?

1) Pro registraci klikněte na zelené tlačítko vedle mapky2) Vyplňte své osobní údaje

3) Přečtěte si podmínky užívání služby

4) Posílejte balíky

Navštivte www.postabezhranic.cz

Skončené nabídky

Nakupujte obaly přímo v administraci s Postabezhranic.cz (do 31.12.2017)
Posílejte levněji s Postabezhranic.cz (do 31.12.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Postabezhranic.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.