Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pravopisne.cz slevový kupón - květen 2021
Pravopisne.cz

Pravopisne.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pravopisne.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Pravopisná cvičení v Pravopisne.cz

83% fungovalo

Na Pravopisne.cz naleznete pravopisná cvičení (více než 500 cvičeních, které obsahují přes 10 000 jevů), pravidla češtiny (nejpoužívanější pravidla českého pravopisu, gramatiky a větných rozborů) a mnoho dalšího.

Hlasování (12x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 21.4.2021

Více o Pravopisne.cz

Nakupování na Pravopisne.cz...

Pravopisne.cz je moderní cvičebnice, která slouží k procvičování pravopisu. Potřebujete lépe pocvičit pravopis? Přesně pro vás připravují na pravopisne.cz ucelené diktáty, cvičení a testy, díky kterým můžete zlepšit své znalosti češtiny. Jsou tu proto, aby měsíčně pomáhali více než 800 000 žákům základních a středních škol z České republiky a nejen jim.Zdarma si tu můžete založit studentský profil a mít všechny výsledky cvičení na jednom místě. Zlepšíte se v pravopise a získáte ve škole lepší známky.

Co se týče pravopisných cvičení, můžete si tu procvičit své znalosti v pravopisu v nejnovějších pravopisných cvičeních. Najdete pravopisné jevy, které vám dělají největší problémy, a vyberete si, zda chcete procvičovat formou cvičení, testů, audio diktátů nebo jiných metod. Pokud nezvládáte tato cvičení, budete muset prostudovat zpracovaná pravopisná pravidla.

Dalším častým problémem, kterému se studenti musí často věnovat jsou větné rozbory. Začít můžete s pravidly větných rozborů a později si je můžete začít procvičovat v online cvičeních. Pro rychlejší navigaci můžete využívat filtraci v níž se můžete zaměřit na podřazené rubriky jako jsou tvarosloví, skladby vět nebo významy slov.

Kromě pravopisu jsou tu také testy z literatury. Pokud vás čeká náročný literární test a neznáte všechny potřebné autory a jejich díla, procvičte si je v online testech, které jsou určené především pro žáky základních a středních škol. Jednotlivé testy jsou vytvořené formou kvízu, který nejdříve políčko po políčku vyplníte a až na konci získáte správné odpovědi. U vybraných testů z literatury je u každé odpovědi doplněno i další vysvětlení do hloubky. K literatuře postupně doplňují různá důležitá hesla a pravidla ve formě teorie.

Na vaší cestě vás bude provázet souhrn češtinářských pravidel – pravopis, větný rozbor, psaní problematických zeměpisných názvů a častých češtinářských chyb. Pokud si chcete projít jen některá z nich, můžete tam opět efektivně filtrovat.

Projekt Pravopisne.cz je nápadem studentů Katedry českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Projekt se snaží povzbuzovat a motivovat studenty ke správnému užívání mateřského jazyka a literatury. Za cíl si klade pokrytí všech pravopisných jevů v metodických cvičeních i diktátech. Projekt funguje už od roku 1. září 2011 a od té doby velmi pokročil.

Pravopisne.cz cílí o dosažení komplexní databáze pravopisných cvičení pro všechny ročníky základních a středních škole, ale také pro všechny ostatní, kterým není český jazyk lhostejný. Kromě pravopisných cvičení se na pravopisne.cz objevují také literární fakta, která pomáhají především žákům středních škol.

Projekt můžete využívat zdarma. Pokud ovšem chcete služby bez reklam, budete požádáni o příspěvek. Cena je 299 Kč za rok, což je 24 Kč za měsíc. Získáte tak uživatelský nebo studentský účet, statistiky a přehledy svého procvičování, rok bez reklam a vděk za podporu.

Navštivte www.pravopisne.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pravopisne.cz?

Protože služba je zdarma, není možné využívat slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Pravopisne.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.pravopisne.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pravopisne.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.