Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prezentujtejakoamos.cz slevový kupón - květen 2020

Prezentujtejakoamos.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - květen 2020


Doporučené nabídky

Více o Prezentujtejakoamos.cz

Nakupování na Prezentujtejakoamos.cz...

Potřebujete pro své zaměstnání nebo podnikání umět prezentovat? Díky kvalitní prezentaci nebudete mít problém prosadit svůj projekt, zboží nebo službu. Zvýšíte také svoji sebejistotu a budete důvěryhodnější. Naučte se tedy prezentovat lépe na Prezentujtejakoamos.cz.Pravdou je, že prezentace je dnes velmi důležitá. A bylo tomu tak i v historii. Politici dokázali oslovit masy a stmelit národy pro své účely – ať už dobré nebo špatné. Osobnosti jako Martin Luther King, Steve Jobs, Nelson Mandela nebo John F. Kennedy dokázali přesvědčit lidi o svojí věci a dokázat to můžete i vy. I vy můžete být lídry ve svém oboru, pokud dokážete druhé lidi nadchnout.

Efektivní prezentace a dobrá obchodní schůzka vyžaduje kvalitní přípravu. Určitě znáte podnikatele, kteří toho hodně ví a umí, ale neumí své kvality správně nabídnout a prodat. Buď ve svém podnikání selžou, nebo si najmou člověka, který tuto schopnost mít bude. Je tu ale další cesta – prezentační dovednosti se můžete naučit – nejsou nutně vrozené.

Co si z kurzu odnesete? Budete vědět, jak být strhujícím obchodním prezentátorem s vybroušeným stylem. Díky řečnickému umění dokážete z potenciálních zájemců udělat své zákazníky a ze zákazníků pak nadšené stoupence Vašeho podnikání. Na kurzu získáte unikátní nástroj, který znásobí Vaše prezentační schopnosti, osvojíte si přesvědčivé způsoby prosazování a Vaše prezentace budou živé, hravé a jedinečné.

Opravdu existuje efektivní a dokonale snadný návod, jak mluvit k lidem, abyste v nich dokázali probudit ty správné emoce. Lidé Vám budou nastavovat uši, otevírat své hlavy a s nadšením budou očekávat Vaše další slova. Kurz Prezentujtejakoamos.cz Vám předá nástroj, díky kterému budete schopní během pár minut vytvořit jakoukoliv smysluplnou a strhující prezentaci.

Pokud se dostavíte na seminář „Prezentujte jako Ámos“, Vaše prezentace už nebudou nikdy jako dřív. Vaši zákazníci a obchodní partneři, investoři a zaměstnanci už mají dost obyčejných a nudných přednášek – zaujměte je.

Vyberte si svůj termín – kapacita je omezená každý rok, takže se svými rezervacemi pospíchejte. Semináře se konají v různých městech České republiky - vyberte si tedy místo, které máte nejblíže.

PO skončení semináře budete mít připravenou osnovu a klíčové myšlenky Vaší vlastní prezentace. Zažijete nečekané zvraty, které zasáhnou publikum přesně v okamžiku, kdy je důležité, aby si něco opravdu zapamatovali. Uvidíte a vyzkoušíte si několik způsobů, jak udělat skvělý ice-break.
Cena lístku na kurz je 2 490 Kč. Pokud jsou termíny již vyprodané, počkejte na vypsání dalších termínů.

Věříme, že Vám tento kurz změní život a naučí Vás neocenitelnou schopnost, kterou budete nadále používat po zbytek svého života.

Navštivte www.prezentujtejakoamos.cz

Jak uplatnit slevový kód na Prezentujtejakoamos.cz?

Prezentujtejakoamos.cz nenabízí na svůj kurz možnost ušetřit na vstupenkách díky slevovým kódům. Všechny akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky, pokud přejdete na Prezentujtejakoamos.cz skrze odkazy v našich jednotlivých kupónech.

Navštivte www.prezentujtejakoamos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prezentujtejakoamos.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.