Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Proaffil.cz slevový kupón - prosinec 2019
Proaffil.cz

Proaffil.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.proaffil.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2019

Více o Proaffil.cz

Nakupování na Proaffil.cz...

Díky proaffil.cz si vytvoříte svůj vlastní provizní program ve kterém budou partneři rádi propagovat Vaše produkty nebo služby a vy můžete znásobit své tržby. Jednoduchost, férovost a skvělý poměr ceny a výkonu jsou hlavními atributy sítě proaffil.cz.

V proaffilu najdete přesně je to, co opravdu pro správu provizního programu budete potřebovat. Vše je hned po ruce a ihned k náhledu. Díky propojení na smartselling trackují u proaffil.cz nejen cookies ale další interní nástroje. Díky tomu žádná konverze pro partnery síti neunikne. Proaffil.cz je opravdu cenově dostupné řešení, které splní požadavky začínajících i zkušených inzerentů.Na přehledné nástěnce naleznete všechny informace o daném provizním programu. Zjistíte kolik návštěv, kolik kontaktů a objednávek partneři přivedli. Samozřejmostí je pak filtrování údajů podle kampaní daného provizního programu vzhledem k časové ose. Partneři také získají základní informace o daném provizním programu nebo kampani a také odkazy připravené k okamžitému použití a propagaci.

Samotné nastavení provizního programu i jednotlivých kampaní je intuitivní, přehledné a je při něm využita síla propojení s dalšími nástroji Smart Sellingu. Free konverze jsou sledovány díky autoresponderu SmartEmailing a placené konverze jsou propojeny s fakturačním nástrojem FAPI.
Výplata nebyla nikdy jednodušší než z proaffil.cz. Poté co partner zašle fakturu za schválené konverze, stačí pár kliknutí a máte jednoduše zkontrolováno, zda faktura souhlasí s výší konverzí k vyplacení a fakturu můžete odeslat k finálnímu proplacení u účetní.

Líbí se Vám co vidíte? Vyzkoušejte si demo zdarma. Stačí kliknout na tlačítko a vyplnit formulář a obratem obdržíte přístupové údaje do demo verze, abyste si mohli aplikace osahat a vyzkoušet, zda jsou vhodné pro Váš model podnikání.

Kdo se na Vás těší? (citace z Proaffil.cz):

"Přinášíme vám jednoduchý a intuitivní online nástroj na správu provizního programu.
ProAffil je čtvrtá aplikace skupiny nástrojů SmartSelling a navazuje na poslední bod prodejní cesty zákazníka - Vědět, Věřit, Koupit a Doporučit.

Díky ProAffilu dáte svým partnerům přehledné a jednoduché rozhraní, přes které mohou propagovat vaše produkty a služby a touto propagací vydělávat zajímavé peníze.

Získáte tak spokojené zákazníky, kteří by se o vašich produktech nemuseli vůbec dozvědět. Tito zákazníci jsou spokojeni s kvalitním produktem a partner získává provizi za zprostředkování obchodu = férový byznys. "


Věříme, že budete se službami sítě Proaffil.cz spokojeni a že Vaše zisky porostou ať už jste obchodníkem, který chce zvýšit zisk nebo promotérem, který chce svoje webové stránky naučit více vydělávat.

Navštivte www.proaffil.cz

Jak uplatnit slevový kód na Proaffil.cz?

ProAffil.cz nenabízí produkty na které by bylo možné uplatňovat slevové kupóny nebo kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Proaffil.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.proaffil.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Proaffil.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.