Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prochovzvirat.cz slevový kupón - prosinec 2019

Prochovzvirat.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.prochovzvirat.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2019


Doporučené nabídky

Více o Prochovzvirat.cz

Nakupování na Prochovzvirat.cz...

Internetový obchod ProChovZvirat.cz naleznete širokou nabídku potřeb – tedy chovatelských potřeb specificky určených pro hospodářská zvířata. Zaměření obchodu je nejvyšší v oblasti chovu drůbeže, zejména křepelek, nicméně naleznete tu potřeby pro širší zvířecí říši domácí – tedy pro koně, krávy, ovce apod.Majitelé obchodu sami křepelky chovají jak pro radost, tak pro užitek. Pomůcky a zařízení, které propagují ve svém obchodě, také sami používají a mají vyzkoušené. V nabídce naleznete například klece pro křepelky a kuřata, poloautomatické či automatické líhně pro drůbež, krmítka, krmivo a napáječky pro drůbež a další vhodné doplňky, které při chovu usnadní práci a pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Elektrický ohradník je rychlé a levné řešení, které ohraničí výběr pro drůbež a drobnou zvěř. Drůbež neuteče a navíc je chráněna před predátory, jako jsou lišky nebo lasičky. Ohradníky mají také tu výhodu, že je možné je relativně snadno a rychle přesouvat na rozdíl od pevného plotu. Každý den tak můžete drůbež vypustit někde jinde. ProChovZvirat.cz Vám nabízí elektrické ohradníky a vodivé sítě včetně příslušenství a dále pak nevodivé sítě nebo zdroje pro elektrické ohradníky.

Dále pak můžete nakoupit veterinární prostředky pro ochranu a léčbu drůbeže proti napadení mikroorganismy, škubačky drůbeže, sklopce na kuny, prostředky na hubení nepříjemných hlodavců, oplocení, inkubátory pro plazy, topení a vyhřívání pro zimu, potřeby pro chov králíků, morčat a dalších hlodavců nebo například můžete zakoupit túje na živé ploty, které mohou Vaší drůbež ochránit zastíněním, pokud nedostačuje stínící síť.

Dopravu pro zboží z obchodu zajišťuje výhradně kurýrní služba PPL, která je spolehlivá a ověřená. Pokud si chcete zboží před odběrem prohlédnout, je nutné navštívit prodejnu se skladem v Ostravě Nové Bělé. Pro platbu je možné využívat výhradně dobírku nebo platbu hotově při osobním odběru.

Věříme, že si každý chovatel drůbeže v tomto obchodě vybere a díky dostupným prostředkům bude hejno prosperovat a šťastně žít a také poté dobře člověku sloužit i po své smrti.

Navštivte www.prochovzvirat.cz

Jak uplatnit slevový kód na Prochovzvirat.cz?

Obchod ProChovZvirat.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost využití slevových kódů. Veškeré kupóny, které jsou Vám nabízeny v rámci našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete automaticky získat po přechodu do ProChovZvirat.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod ProChovZvirat.cz začne nabízet prostřednictvím slevových kódů slevy nebo další výhody, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde, včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.prochovzvirat.cz

Skončené nabídky

Inkubátory pro plazy na Prochovzvirat.cz (do 31.12.2017)
Poštovné zdarma na Prochovzvirat.cz (do 22.3.2015)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prochovzvirat.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.