Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prostalex.cz slevový kupón - srpen 2020

Prostalex.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na prostalex.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Prostalex.cz

Nakupování na Prostalex.cz...

Trápí Vás problémy s prostatou? Možná už na to máte věk, možná Vás vyděsilo, jak rychle tyto problémy přišly. Ať je to jak chce, na trhu existuje celá řada produktů, která dokáže s tímto problémem bojovat. Jedním z nich je přípravek Prostalex, který zakoupíte v českém e-shopu prostata.trvalefit.cz.Přírodní aktivní látky v přípravku Prostalex přispívají k zachování normální funkce prostaty, močových cest a močového ústrojí. Tento přípravek má 4 základní složky:

Saw Palmetto je malá palma, která roste na atlantickém pobřeží severní Ameriky. Extrakt z této palmy se užívá pro léčbu prostaty už po staletí. Obsahuje celou řadu aktivních látek. Hlavními složkami rostliny jsou fytosteroly a mastné kyseliny. Ty přispívají k udržení normální funkce prostaty, močového ústrojí a reprodukčního systému.

Pygeum Africanum je slivoň africká neboli strom, který roste v jižní a centrální Africe. Jeho extrakt je známý pro své léčivé účinky, protože dokáže pečovat o močové cesty a prostatu. Látky v rostlině obsažené přispějí k normální funkci močového měchýře a močových cest.

Urtica Dioica je kopřiva, která je pro své příznivé působení tradičně užívána po tisíce let. Extrakt z této kopřivy přispívá k normálnímu fungování prostaty a dále tak rozšiřuje působení první složky rostliny Saw Palmetto. Kopřiva navíc působí blahodárně také na ledviny a vylučování.
Beta-Stosteroly jsou další přírodní aktivní látky, která se v přípravku Prostalex nacházejí.
Beta-Stosterol je považován za hlavní rostlinný sterol. Beta-Sitosteroly jsou obsažené například v sojových bobech a burských oříšcích.

Tyto čtyři výtažky dohromady pečují o Vaše močové ústrojí a pomůžou zažehnat problémy s prostatou. Působí ale také preventivně. Přípravek, který obdržíte se užívá jednou denně 1 kapsle. Přípravek Prostalex je určený pro dlouhodobé užívání – zvykněte si ale požívat ho společně s jídlem nebo před jídlem.

Přípravek si můžete zakoupit v množství 1 – 4 balení. Při větším počtu zakoupených balení se Vám snižuje cena za jednotlivé balení. Přípravek až domů Vám doručí podle Vašeho výběru Česká pošta nebo InTime kurýr. Platit je možné výhradně na dobírku.

Věříme, že Vám bude přípravek Prostalex vyhovovat a že Vám pomůže dosáhnout zdravé prostaty, která nebude dělat žádné problémy. Pokud máte problémy s prostatou v rodině a u Vás ještě nenastaly, měli byste zvážit preventivní užívání tohoto přípravku.

Navštivte prostalex.cz

Jak uplatnit slevový kód na Prostalex.cz?

Prostata.trvalefit.cz nenabízí v současné sobě žádnou možnost využití slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Prostata.trvalefit.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Prostata.trvalefit.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této změně informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte prostalex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prostalex.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.