Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prvnikrok.biz slevový kupón - září 2020

Prvnikrok.biz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na prvnikrok.biz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Prvnikrok.biz

Nakupování na Prvnikrok.biz...

První krok aneb cesta autentického podnikání je kniha, kterou byste si měli přečíst, pokud byste chtěli podnikat, ale nevíte, zda je to něco pro Vás. Zároveň poslouží i těm, kteří už podnikají, ale chtěli by změnit svůj přístup a transformovat své podnikání.Kniha postupuje od naprosté podstaty úspěšného podnikání, bez které nejsou všechny další znalosti z oblasti prodeje a marketingu ničím jiným než dobře nabytými, ale velmi neefektivně využitými teoretickými znalostmi.

Kniha Vám pomůže najít vlastní cestu, poznat, co to je bohatství a pracovat s radostí.
Kniha je rozdělena celkem do devíti kapitol.

První kapitola Vám řekne něco o seberealizaci a prosperitě, a to nejen ve vztahu k podnikání samotnému, ale také pro další oblasti jako jsou práce, vztahy, koníčky dobročinnost a další.
Kapitola druhá se věnuje autentickému záměru a vizi. Uvidíte, že je důležité pečlivě a poctivě přiznávat sami sobě, co chcete dělat, jaká je Vaše motivace, jaká jsou Vaše očekávání a jakých výsledků vlastně chcete dosáhnout, čeho jste ochotni se vzdát a co naopak chcete získat. Osobní a upřímné odpovědi jsou klíčem – více ale už v knize samotné.

Ve třetí kapitole se dovzíte jaké jsou principy podnikání a jaký je rozdíl v mužském a ženském principu. Kapitola čtvrtá se věnuje prosperitě, pátá penězům, v té šesté prostudujete strach a těžkosti v podnikání, sedmá představí příběhy podnikatelů, jejichž cesta Vás může inspirovat, osmá kapitola ukáže příběh Zdeňka Webera a poslední příběh Jana Rudzinskyje.

6 inspirativních podnikatelů se podělí o své příběhy v sedmé kapitolole.

„První milion jsem vydělal při studiu na vysoké, kdy jsem jezdil po světě a velkým firmám implementoval informační systém SAP. Dnes mám tři firmy. Mojí touhou je stát se rentiérem, zatím to ale odkládám, protože mě práce pořád naplňuje.“

„Od začátku jsem šla do podnikání sama. První krok jsem udělala v roce 2011. Výsledkem jsou dvě fungující taneční studia se zaměřením na pole dance v Pardubicích a Hradci Králové.“
„Hlavním motivem, proč jsem šel do podnikání, byla osobní vize svobody. Z rozhodnutí rozjet softwarovou firmu se třemi kamarády z gymnázia je dnes společnost, která má šedesát lidí a prodává po celém světě. S její pomocí jsem mohl na konci roku 2015 založit Nadační fond pro rozvoj plného vědomí.“

Kniha samotná z Vaší peněženky příliš peněz nevytáhne – stojí 259 Kč bez poštovného. Zaplatit ji musíte vždy předem a je expedována do 5 pracovních dnů od zaplacení. Pro platbu je možné využívat online bankovní převody, bankovní převody klasické nebo platební karty.

Je nákup knihy risk? NE – však stojí pár korun. Může ale změnit nejen Vaše podnikání, ale celý Váš život.

Navštivte prvnikrok.biz

Jak uplatnit slevový kód na Prvnikrok.biz?

Portál PrvniKrok.biz neposkytuje žádné výhody formou slevového kódu. Všechny akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu jsou aktivovány automaticky po přechodu do PrvniKrok.biz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte prvnikrok.biz

Skončené nabídky

259 Kč za knihu První krok od Prvnikrok.biz (do 5.9.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prvnikrok.biz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.