Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pujckafin.cz slevový kupón - květen 2020
Pujckafin.cz

Pujckafin.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pujckafin.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020

Více o Pujckafin.cz

Nakupování na Pujckafin.cz...

Potřebujete malou, ale rychlou půjčku na pokrytí nenadálých výdajů? Splatit jí budete moci hned z následující výplaty. Půjčku získáte během několika minut a peníze na Váš účet budou odeslány okamžitě. Nemusíte si tedy dělat starosti a klidně objednejte opraváře pračky nebo pošlete auto do servisu – budete mít jak zaplatit díky půjčce od PujckaFin.cz.PujckaFin.cz Vám umožní si půjčit od 500 do 4 500 korun se splatností 1 – 30 dnů. Systém Vaši žádost vyhodnotí během několika vteřin, navrhne nejlepší variantu půjčky pro Vaši bonitu. Služba poskytnutí půjčky je zcela zdarma a za odeslání žádosti není potřeba platit žádné poplatky. Registrační poplatek 1 Kč, který je nutno uhradit v procesu registrace slouží pouze pro ověření správnosti Vámi zadaného čísla účtu. Úrokové sazby Vaší půjčky se můžou lišit podle toho, která společnost bude tou, která Vám půjčku poskytne.

Půjčka je vhodná opravdu pro každého, kdo je ve věku od 18 do 75 let věku a má trvalý pobyt v České republice.

Celý proces půjčení je 100 % online bez zbytečného papírování nebo chození na pobočku. Půjčka je pro každého – poskytuje ji více než 30 společností v ČR. Překážkou pro Vás nebude ani záznam v registru dlužníků. Půjčka online je bezpečná a diskrétní – všechny vaše osobní údaje jsou na PujckaFin.cz v bezpečí. Půjčku můžete využít na cokoliv bez dokládání účelu.

Před každou půjčkou si dobře rozmyslete, zda je půjčka opravdu jedinou možností, kterou máte. Přesvědčte se také, zda budete mít v následujících Vámi zvolených dnech až týdnech dostatek prostředků pro splacení této půjčky. Půjčku nepoužívejte na pokrytí splátek dalších půjček a úvěrů. Pokud se při splácení dostanete do problémů se splácením můžete požádat o refinancování půjčky. V tom případě Vám bude nastavena nová smlouva s novými podmínkami splacení. Pokud se i tak dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelem a příslušnými státními orgány tak, aby bylo možné vyřešit tuto situaci rychle a hladce.

Věříme, že se se Vám díky půjčce od PujckaFin.cz podaří překonat své finanční potíže a že už se nebudete muset na společnost znovu obrátit. Pokud ale přece jen budete potřebovat půjčku další, výhodné podmínky PujckaFin.cz jsou pro Vás vždy k dispozici.

Navštivte www.pujckafin.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pujckafin.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku a splatnost a vyplňte své osobní údaje. Vše potvrďte zeleným tlačítkem „Půjčit ihned

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.pujckafin.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pujckafin.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.