Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Respiro.cz slevový kupón - květen 2020

Respiro.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.respiro.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020


Doporučené nabídky

Více o Respiro.cz

Nakupování na Respiro.cz...

Netradiční, unikátní, stylové, nápadité a šetrné k životnímu prostředí. Přesně takové jsou produkty, které můžete zakoupit v obchodě Respiro.cz. O jaké produkty se může jednat – jsou to kabelky, batohy, šátky, pásky nebo obaly na notebooky nebo třeba eko kola. Nákupem na Respiro.cz získáváte záruku jedinečnosti – každý výrobek je originálem, a to díky upcycled designu, tak i ve způsobu závěrečného zpracování. Vždy jsou používány pouze vysloužilé materiály a díky tomu každý produkt dostává svou unikátní historii. V e-shopu respiro.cz najdete jednoduše ručně vyráběné české výrobky z již použitých surovin.Co je to upcycling? Up-cycling a upcycled design je dlouhodobým módním trendem, který souvisí s vyšší mírou společenské odpovědnosti, kterou přináší moderní doba a která je v západním světě prostě nutností. Možnosti up-cyclingu jsou neomezené a materiály se kterými je možné pracovat se neustále rozšiřují. Na Respiro.cz prostě vyrábí módní doplňky z recyklovaných materiálů. Unikátní design se snoubí s funkčními požadavky. Materiály jsou pečlivě vybírány – jsou často netradiční. Kvalita je garantována ruční výrobou. Spolehnout se můžete, že všechny materiály jsou vždy pečlivě očištěny. Jednat se může o vyřazené auto-plachty, cyklo-duše, vinylové gramodesky, vinné láhve nebo pneumatiky. Jedná se o opravdovou všehochuť skomírajících a vysloužilých výrobků.

Z jakých kategorií si můžete vybírat produkty? Konkrétně to jsou: peněženky, tašky a kabelky, batohy, kola, trička, caferacers, hodiny, hračky, doplňky, plakáty, šátky, věci do domácnosti, poznámkové bloky, kola pro Afriku, dárkové sady, obaly a pouzdra a čepice.

Respiro.cz pomáhá kde se dá. Navazuje partnerství s neziskovými organizacemi ze sociální a ekologické oblasti. Respiro.cz to jsou bořiči mýtů, proto je pro ně ctí se participovat na projektech, které jsou unikátem v obou těchto sférách. Aktuálně se podílí obchod na projektech: Advent plný křídlení, ukliďme Česko a Kola pro Afriku o.p.s. Pokud Vás zajímá jak obchod a vy můžete přispět na dobrou věc a jak každý z nich funguje, navštivte přímo Respiro.cz a pročtěte si aktuální projekty, které obchod podporuje.

Dopravu z obchodu zajišťuje kurýrní služba PPL. Využívat můžete ale také možnosti osobního odběru na pobočce v Ostravě. Platit můžete na dobírku, převodem na účet nebo rychlou online platbou. Na pobočce je pak možné platit pouze hotově.

Věříme, že se Vám produkty z recyklovaných materiálů budou líbit a budou Vám věrně a dlouho sloužit a budete se cítit dobře, že jste pomohli ulevit naší planetě od zbytečného odpadu, a navíc třeba přispěli i na dobrou věc. Přejeme Vám příjemný nákup na Respiro.cz.

Navštivte www.respiro.cz

Jak uplatnit slevový kód na Respiro.cz?

Obchod Respiro.cz nenabízí možnost ušetřit pomocí slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete získat automaticky po přechodu do Respiro.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.respiro.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Respiro.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.