Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Richee.cz slevový kupón - srpen 2019
Richee.cz

Richee.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.richee.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2019

Více o Richee.cz

Nakupování na Richee.cz...

Banky musí nyní povinně poskytovat údaje třetím stranám, pokud o to požádáte. To Vám otevírá možnosti spravovat svoje finance jinak než pouze pomocí bankovních aplikací. A právě to je cílem projektu Richee.cz. Ten Vám umožňuje v jedné aplikaci sledovat všechny Vaše bankovní účty napříč různými bankami. Získáte tak přehled o Všech Vašich financích. Zdarma. V jedné aplikaci. Tu můžete stahovat ve svém obchodě Play Store nebo App Store.V této aplikaci najdete 3 hlavní funkcionality. Tou první je přehled o financích na všech účtech. Veškeré finance budete kontrolovat z jednoho místa. Ušetříte si tak neustálé logování do různých bankovních aplikací. To může být obzvláště při zabezpečení přes mobilní telefon neskutečně otravné a zdlouhavé.

S Richeem ale přehled není jediné, co získáte. Můžete i zadávat platby. Placení z účtu je díky Richee jednodušší a rychlejší. Všechny platební příkazy z napojených účtů zvládnete v rámci jedné aplikace. Platby pak autorizujete, jak jste zvyklí. Nesnižuje se tak bezpečnost.

Zajímavou funkcionalitou je také třídění plateb podle účelu. Zjistíte tak, za co utrácíte. Richee automaticky třídí platby do kategorií a vytváří tak přehled o všech pohybech na účtech.

Za aplikací ovšem stojí bankovní instituce. S Richee si také založíte účet. Jedná se o účet s nulovými poplatky. Jednoduše párkrát kliknete. K běžnému účtu Richee dostanete také platební kartu, díky které máte výběry na Richee zcela zdarma, a navíc s výhodnými kurzy. Kartu je možné používat doma i na cestách.

Máte obavy o bezpečnost? Nemusíte! Připojení bankovních účtů je zabezpečené podle přísných bankovních standardů. Přístup k jednotlivým účtům získá aplikace díky Vašemu autorizovanému přihlášení k internetovému bankovnictví zvolené banky. Všechno pak funguje přes rozhraní API dané banky podle směrnice PSD2. Richee pak nesdílí žádná data. Data zobrazená díky synchronizaci s Vašimi účty slouží pouze pro Váš přehled a správu účtů. Tyto data nejsou poskytovány žádným třetím stranám. Přístup do aplikace a k účtům je časově omezený, stejně jako je tomu u běžné bankovní aplikace. Platnost oprávnění pro aplikaci máte zcela pod svou kontrolou ve svém internetovém bankovnictví, kde můžete přístup Richee zase kdykoliv zrušit.

Richee je opravdu první multibankovní aplikací na českém trhu, která dělá Váš bankovní svět jednodušším a přehlednějším. 48 % Čechů vlastní více účtů u různých bank. Proč je tedy všechny neovládat z jednoho místa, když to současná legislativa podporuje. Navíc můžete v budoucnosti očekávat řadu dalších funkcí a vychytávek, které se vám budou rozhodně hodit.

Věříme, že budete s novými možnosti od Richee.cz spokojeni a že Vám bude aplikace dlouho a věrně sloužit.

Navštivte www.richee.cz

Jak uplatnit slevový kód na Richee.cz?

Aktuálně je jedinou možností zadání akčního kódu při registraci nového účtu. Do políčka během registrace vložte náš slevový kód a získejte bonus.

O dalších možnostech pro už existující účty Vás případně budeme informovat zde včetně návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.richee.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Richee.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.