Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Robeeto.com slevový kupón - srpen 2020
Robeeto.com

Robeeto.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.robeeto.com

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Robeeto.com

Nakupování na Robeeto.com...

Robeeto.com je portál, který pomáhá lidem i firmám jednoduše objednat přes 650 různých služeb. Tyto služby už nebudete muset složitě hledat přes katalogy nebo známé, budete rovnou propojeni s šikovnými lidmi z Vašeho okolí. Zároveň také můžete snadno nabízet své vlastní služby.Nejdříve si vyberete službu nebo popíšete, s čím potřebujete pomoci. Zadáte poptávku nebo budete postupně procházet profily pracantů, kteří danou práci nabízejí. Vyberete si z nabídek tu nejlepší a s pracantem se jednoduše domluvíte. Peníze zůstávají uloženy na Robeeto, dokud nepotvrdíte, že služba proběhla v pořádku. To je Vaše garance, že nebudete okradeni nezodpovědnými dělníky či podvodníky.

Přes službu Robeeto nabízí své služby řemeslníci a šikovní lidé v 70 městech v České republice. Zaregistrováno je už více než 4 tisíce pracantů a jejich počty rostou. Služeb je nabízeno více než 650. Průměrné hodnocení zakázky zákazníky je přitom 97 %, což je skvělé číslo, pohybujeme-li se v sortimentu služeb.

Při použití aplikace a webu Robeeto máte vždy jistotu ověřených služeb s garancí vrácení peněz, ověřené pracanty, hodnocení pouze od skutečných zákazníků po proběhlé a zaplacené objednávce, předem známou cenu i termín práce, což je pro pracanty závazný údaj.

Robeeto navíc můžete mít vždy po ruce. Pracanti si mohou stáhnout mobilní aplikaci, která jim rychleji umožní reagovat na poptávky od zákazníků a spravovat svůj účet přímo v mobilu. Na zakázku tak nikdy nezapomenou, o nových poptávkách budou vědět jako první a nikdo jim jí nebude moci vyfouknout a nové zákazníky si mohou snadno domlouvat odkudkoliv.

Chcete-li se stát pracantem, na Robeeto.com máte možnost. Nabídněte své služby na Robeeto a budete propojeni se zákazníky v této praktické síti. Nezáleží na tom, zda chcete nabízet služby hodinového manžela, hlídání dětí, masírování nebo venčení psů. Je jedno, jestli hledáte občasný přivýdělek, začínáte podnikat nebo máte zavedenou firmu. Robeeto může používat každý a vydělávat si tím, co ho baví. Sami si můžete nastavit typ a rozsah služeb, které budete nabízet, časy, kdy budete pracovat a kam jste ochotni za prací dojet.

Jako zákazníci zase opravdu snadno vytvoříte poptávku díky intuitivnímu formuláři. Buďte pečliví a vyplňte opravdu co nejvíce údajů, aby pracanti mohli Vaši zakázku co nejpřesněji nacenit. Věřte nám, vyhnete se pak problémům v budoucnu.

Robeeto všem pracantům i zájemcům o provedení práce nabídne kategorie jako je péče o děti, domov a zahrada, vzdělání a úprava textů, domácí mazlíčci, grafika a foto/video, beauty a wellness, fitenss a výživa. Nicméně vy můžete nabízet i poptávat práci dalších oblastí, které zdánlivě nezapadají.

Věříme, že budete s nabídkou vzájemné pomoci díky Robeeto.com spokojeni a přejeme Vám hodně štěstí při hledání.

Navštivte www.robeeto.com

Jak uplatnit slevový kód na Robeeto.com?

Robeeto.com nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Všechny akční nabídky, které je možné získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do Robeeto.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.robeeto.com

Skončené nabídky

Možnost objednat přes 650 různých služeb s Robeeto.com (do 28.7.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Robeeto.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.