Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Rodicjakopozitivnikouc.cz slevový kupón - listopad 2019

Rodicjakopozitivnikouc.cz

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - listopad 2019


Doporučené nabídky

Více o Rodicjakopozitivnikouc.cz

Nakupování na Rodicjakopozitivnikouc.cz...

Rodič se může stát pozitivním koučem svého vlastního dítěte. Čtěte dále, pokud chcete, aby vaše děti měly šťastný a úspěšný život. Tento web vás naučí, jak rozvíjet životní potenciál svého dítěte od narození až po dospělost.Ve videu nahlédnete, jak pomocí nejnovějších poznatků pozitivní psychologie můžete pomáhat dětem v rozvoji a sebepoznání. Pomůžete jim tak, aby byly ve svých životech úspěšné a také šťastné. Zdarma můžete získat celý balíček plný zajímavých informací.

Zdarma získáte video. Ve videu zjistíte, jak probíhá vývoj dětského mozku, co je dětský potenciál a jak ovlivnit jeho vývoj. Ve 3 e-mailech vám pak budou zaslány zajímavé informace a návody, které prospějí rozvoji dětského potenciálu a znázorní roli dospělého v celém tomto procesu. Unikátní obsah je pouze začátkem možností rozvoje dítěte. Dostanete také informace o tom, jak dále pokračovat.

Program pro vás připravili Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit. Jde je jejich vizitka, kterou najdete také na rodicjakopozitivnikouc.cz:

“Kateřina je absolventkou Vysoké škola ekonomické v Praze, obor Arts Management - svou diplomovou práci věnovala rozvoji dětské kreativity v předškolním věku. Několik měsíců následně studovala v New Yorku.

S dětmi v předškolním i školním věku pracuje již přes 10 let je spoluautorkou projektu Odemykání dětského potenciálu. Spolu s Janem Mühlfeitem provází pořadem na Frekvenci 1 „Tipy F1 pro chytré rodiče“. Také spolu připravují knihu na téma Odemykání dětského potenciálu.
Absolvovala koučovací výcvik pod vedením Jana Mühlfeita a je členkou Institute of Coaching at McLean Hospital, Harvard Medical School affiliate.Absolvovala Montessori kurz. Věnuje se také Canisterapii.

“Jan má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde byl Presidentem pro Evropu, Microsoft Corporation.

Na základě své globální zkušenosti vytvořil zcela unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. Jan učí svoje kursy „Odemykání lidského potenciálu“ dále je spolu s Kateřinou Novotnou spoluatorem úspěšného semináře „Odemykání dětského potenciálu.

Jan také koučuje vrcholové manažery, olympijské vítěze a umělce z mnoha zemí a kontinentů. V oblasti koučování a mentoringu spolupracuje s INSEAD, Cambridge, Gallup, Imperial Colege, McLean Hospital, Harvard Medical School Affiliate.“


Začněte prvním videem zdarma a uvidíte, jaké další nástroje budete mít k dispozici pro rozvoj vašeho dítěte.

Pro získání přístupu k videím a kurzům stačí zanechat svůj e-mail na rodicjakopoztivnikouc.cz. Vše vám bude zdarma zasláno. Věříme, že se vám kurz bude líbit.

Navštivte www.rodicjakopozitivnikouc.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rodicjakopozitivnikouc.cz?

Rodijcakopozitivnikouc.cz nabízí službu zdarma. Není proto možné aplikovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné na slevovykupon.net získáváte automaticky po přechodu do rodicjakopozitivnikouc.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.rodicjakopozitivnikouc.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Rodicjakopozitivnikouc.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.