Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Roklen.cz slevový kupón - květen 2020

Roklen.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.roklen.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020


Doporučené nabídky

Více o Roklen.cz

Nakupování na Roklen.cz...

Roklen.cz je směnárna, která nabízí peníze bez hranic. Pokud přijímáte platby v cizích měnách z různých zemí nebo naopak posíláte peníze do zahraniční v různých měnách, je Roklen.cz tím pravým místem pro vás.Převod peněz lidi většinou zdržuje a je komplikovaný. Systémy Roklenu jsou nastaveny tak, aby pro vás bylo vše co nejjednodušší. Můžete se domluvit s makléřem telefonicky nebo využít online platformu nové generace. Cena pro vás ale bude vždy výhodná.

U Roklen.cz vždy víte, kolik zaplatíte. Nabídka závisí pouze na mezibankovním tržním kurzu. Roklen si započte pouze nízkou a přesnou kurzovou marži od 0,08 % do 0,24 %. Cena za obchod je tedy předem známá a vy se můžete rozhodnout, zda je pro vás výhodná. Veškeré uváděné částky pro směnu jsou již finální, a to bez dalších poplatků. Na nejčastější otázky pak Roklen odpovídá ve svém FAQ.

Roklen nabízí maximální efektivitu za použití těch nejmodernějších technologií a nižších nákladů. Vydělávají na objemu transakcí, kdy minimální objem převodu je 1000 EUR. Tímto způsobem si dokáže Roklen držet marži stále. Platby vašim obchodním partnerům jsou realizovány za výhodných podmínek do více než 220 zemí. Mezinárodní platby jsou dodávány na účty příjemců během 48 hodin. Domácí platby za směny uskutečněné v pracovní dny mezi 9 – 17 hodinami můžete mít na útu do 60 minut. Platby v rámci široké sítě bank v České republice jsou navíc bez poplatků.

Roklen je pod regulatorním dohledem České národní banky a je exkluzivním partnerem společnosti Currency Cloud, tedy největšího londýnského poskytovatele zahraničních plateb a FX transakcí. Audit pak provádí této společnosti světoznámý auditor Deloitte. Vklady klientů jsou pojištěny podle zákona.Jak to funguje? V prvním kroku se musíte zaregistrovat. Pomocí aktivačního odkazu ve vašem e-mailu pak potvrdíte správnost svého e-mailu. Po přihlášení pak projdete procesem založení účtu. V této části si systém vyžádá vaše další identifikační údaje. Než vám bude založení účtu potvrzeno, je třeba provést formální kontrolu zadaných údajů.

Směna pak probíhá ve třech krocích. Nejprve zadáte částku a zjistíte kurz. Směnu můžete provést jak online, tak telefonicky. Zvolíte si, kam peníze budete posílat. Vše je maximálně jednoduché a kdykoliv je vám připraven pomoci makléř. Peníze pošlete Roklenu na směnu. Pokud nemáte peníze na svém účtu, zašlete je nejpozději do následujícího pracovního dne na jeden z účtů společnosti. Vše můžete provádět v prohlížeči nebo prostřednictvím aplikace pro váš mobilní telefon.

Věříme, že díky Roklen.cz se stanou vaše platby ještě jednodušší, než jste si vůbec představovali.

Navštivte www.roklen.cz

Jak uplatnit slevový kód na Roklen.cz?

Roklen.cz je finančním nástrojem a neposkytuje možnost využít slevových kódů. Přesto můžete využít některé výhody, které získáte prostřednictvím odkazu na našem slevovém portálu.

Navštivte www.roklen.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Roklen.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.