Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Rondainvest.cz slevový kupón - červenec 2021
Rondainvest.cz

Rondainvest.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.rondainvest.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2021

500 Kč bonus na investice od Rondainvest.cz

Doporučujeme100% fungovalo

Speciální akční kód pro získání bonusu 500 Kč k prvnímu vyplacenému výnosu z Vaší participace. Jedinou podmínkou je investovat do kteréhokoliv úvěru či více úvěrů v minimální souhrnné výši investice 10 000 Kč.

Slevový kupón:
Hlasování (15x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Aktuálně platné
Zkontrolováno 3.7.2021
Min. cena objednávky: 10 000 Kč

Více o Rondainvest.cz

Nakupování na Rondainvest.cz...

Rondainvest.cz se zaměřuje na úvěrování podnikatelských subjektů na území České republiky a Slovenska. Nabízejí vám financování výstavby nebo nákupu developerských projektů podle skutečných potřeb developera. Podnikatelům nabízejí také investiční úvěry, překlenovací úvěry, pohledávkové úvěry i americké hypotéky, které jsou vhodné především pro rozvoj nových podnikatelských projektů.Pro fyzické osoby je připravena možnost investice do úvěrů, které rondainvest zafinancoval. Úvěry jsou zajištěny nemovitostmi a nabízí tak vysoký výnos s nízkým rizikem. Investovat můžete u většiny úvěrů od 10 tisíc korun s výnosem až 6 % p. a. nebo můžete zkusit akční produkty s minimální výškou investice již od 1000 Kč.RONDA INVEST a. s. je firma, která je česká a která se zamřuje na poskytování zajištěných úvěrů malým a středním podnikatelům v České republice a na Slovensku. Investorům pak na druhé straně nabízí možnost do těchto úvěrů investovat. RONDA vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit a pak samotnými lidmi, kteří mají volné finance a chtějí investovat. Jedná se tedy o tzv. P2B platformu, kterých je na českém trhu hned několik. Projekty od rondainvest.cz jsou jedinečné v tom, že každý úvěr k investici je zajištěn nemovitostí.

Cílem společnosti je nabízet alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbají při tom na osobní přístup a chtějí s vámi budovat dlouhodobý vztah, který bude založený na vzájemné důvěře, který je v dnešní době už skoro výjimkou.
Představení firmy:

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Naší sesterskou společností je RONDA FINANCE a.s., která pro naše klienty zajišťuje platební služby. RONDA FINANCE a.s. je zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.Registrace je nezávazná. Můžete se nezávazně přidat k uživatelům investiční aplikace a obdržíte nabídky úvěrů k investování včetně nových akčních nabídek.

Věříme, že díky rondainvest.cz se vám pomůže zhodnotit vaše volné prostředky mnohem lépe, než by tomu bylo při využití některého z bankovních produktů. Navíc to bude bezpečné a pomůžete tak také českým podnikatelům.

Navštivte www.rondainvest.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rondainvest.cz?

Rondainvest.cz je informační portál věnující se investování a tudíž nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do rondainvest.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.rondainvest.cz

Skončené nabídky

Již od 10 000 Kč s výnosem až 6 % p.a. s Rondainvest.cz (do 2.7.2021)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Rondainvest.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Investice