Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Sachylasky.cz slevový kupón - srpen 2020

Sachylasky.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.sachylasky.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Sachylasky.cz

Nakupování na Sachylasky.cz...

Šachy lásky. Zakoupit je můžete na sachylasky.cz. Jedná se o jedinečný nástroj pro komunikaci ve všech vztazích – mezi manžely, partnery i v rodinách. Tyto Šachy otevírají komunikaci, oživují romantiku a učí nejen děti vyjadřovat pocity. Šachy jsou hravou formou, jednoduché na použití. Jedná se o skvělý dárek ke svatbě, výročí, Vánocům nebo prostě jen tak.Šachovnice je vyráběna z kvalitní magnetické fólie, která má rozměr 20 x 20 cm a dá se přichytit na lednici nebo cokoliv kovového. Přichytit ji můžete také hřebíčky na vámi zvolenou plochu nebo ji můžete nechat ležet na nočním stolku, abyste ji měli neustále na očích. Musíte ji sledovat pravidelně.

Pravidla této hry jsou naprosto jednoduchá. Figurku budete umisťovat na políčko, které odpovídá vašemu přání. Vaši blízcí mají týden na to, aby přání splnili. To samé pak platí naopak. Vy budete sledovat, kam se figurka umístí a máte stejnou časovou lhůtu na splnění jejich přání. Vzájemným naplňováním potřeb a přání vaše vztahy jen tak nezevšední a udrží si intimní charakter a vysokou úroveň.

Šachovnici můžete někomu věnovat, poté je vhodné zvolit dárkové balení. Objednávat můžete z České republiky i ze Slovenska. Kromě tohoto e-shopu můžete zakoupit šachovnice také ve vybraných kamenných obchodech, jejichž seznam naleznete opět na sachylasky.cz.

Pokud odeberete více než pět kusů šachovnic, bude doprava zcela zdarma. To platí po celé České republice. Šachy jsou obvykle odesílány následující pracovní den po přijetí objednávky nebo platby. Zboží je zasláno jako obyčejné psaní v bublinkové fólii. Pro dopravu je využíváno vždy služeb České pošty, ovšem pokud vám tato možnost nevyhovuje stačí se ozvat a je možné domluvit jiný druh dopravy. V případě zaslání šachovnic na Slovensko si na hranicích poštu přebírá Slovenská pošta. Platit můžete na dobírku v České republice nebo předem převodem na účet.

Při jakýchkoliv otázkách obhledně objednávky nebo šachovnic samotných se nebojte kontaktovat obchod. Využít k tomu můžete telefonní kontakty nebo můžete vyplnit krátký kontaktní formulář, kde můžete sepsat svou zprávu. Všechny vaše všetečné dotazy budou rázem zodpovězeny.

Věříme, že Šachovnice nakoupené na Sachylasky.cz vám pomohou dosáhnout harmonických vztahů s partnerem nebo rodinou a budou katalyzátorem změny, kterou si tolik v životě přejete. Přejeme vám příjemný nákup a hodně štěstí v životě.

Navštivte www.sachylasky.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sachylasky.cz?

Obchod sachylasky.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů na objednávkách šachovnic. Veškeré akční nabídky, které jsou vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do sachylasky.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod sachylasky.cz začnou nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak podobnou slevovou akci s použitím slevového kódu využít.

Navštivte www.sachylasky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Sachylasky.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.