Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Seomicrosites.cz slevový kupón - srpen 2020

Seomicrosites.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.seomicrosites.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Seomicrosites.cz

Nakupování na Seomicrosites.cz...

Vyrobit je snadné. Prodat je dřina. Tuto poučku zná dnes už každý podnikatel. Každý ví, že internetový marketing je dnes klíčový pro všechny obory podnikání. Pokud chcete zviditelnit svůj internetový obchod nebo služby? Chcete malé kvalitní stránky s redakčním systémem? Obraťte se na SeoMicroSites.czProč platit za služby vícekrát. Můžete mít SEO a microsite dohromady. Microsites jsou malé internetové stránky se SEO efektem, která propagují produkt nebo službu. Výhodou takové microsite je, že se může zaměřit na popis podrobností o konkrétním produktu nebo službě na vlastní doméně. Tyto podrobnosti by nemusely být snadno zobrazitelné na hlavním firemním webu nebo by ani nebyly vhodné pro podobné zobrazení.

Tradiční MicroSites se nezaměřují na posilování primárních stránek klienta ve vyhledávačích. SEOmicrosites jdou jinou cestou a z vybudovaných microsites převedou návštěvnost a zároveň pomocí odkazů posílí internetové stránky klientů ve vyhledávačích.

První naleznete vhodnou doménu, kterou budete chtít zaregistrovat. Zařídíte vytvoření webu na této nové doméně a zajistíte si služby webdesignéra. Web naplníte textem ať už sami nebo s pomocí copywritera. Zařídíte si registraci do katalogů. Vše musíte dopředu plánovat – připravíte si slova, na která bude daný web posilován a od toho se musí odvíjet napsané texty i registrace do katalogů. V každém mezikroku musíte řešit fakturaci za jednotlivé služby. Takhle vypadá postup, když si chcete microsites vytvořit sami bez pomoci. Pokud využijete služeb SEOMICROSITES.cz pak v přehledném formuláři nastavíte služby, které chcete objednat (registraci do katalogů, normostrany textu, vložen obrázků a podobně). Poté za Vás bude nainstalován redakční systém, vybrána vhodná šablona, napsány texty, přidány články, zvoleny titulky a klíčová slova a nakonec Vám bude předáno hotové dílo. Nemusíte se starat o žádné mezikroky a platíte pouze jednou za jednu službu jako kompletní balíček.

Vytvořením microsite skrze SEOmicrosites získáte doménu s přehledným představením určitého produktu nebo činnosti, redakční systém v základní ceně, další kanál pro získání návštěvnosti, zvýšení viditelnosti firmy a také umístění zpětných odkazů na Váš primární web. Ceny jsou vedeny v podrobném ceníku – Vaší kompletní microsite ale můžete mít už od necelých 3 tisíc korun. Cena je ovšem vždy individuální podle součtu a náročnosti Vašich požadavků.

Pokud máte o vytvoření takové microsite zájem, vyplňte krátký kontaktní formulář a zákaznický servis Vás bude v pracovní době kontaktovat. Věříme, že i díky těmto microsites bude Vaše podnikání opět o chlub ziskovější.

Navštivte www.seomicrosites.cz

Jak uplatnit slevový kód na Seomicrosites.cz?

SEOMicrosites.cz nenabízí v současné době na své služby kvůli jejich individuální povaze výhody prostřednictvím slevového kódu. Veškeré nabídky dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do SEOmicrosites.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.seomicrosites.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Seomicrosites.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.