Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Simplesite.com slevový kupón
Simplesite.com

Simplesite.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na cs.simplesite.com

Aktuální slevy a akce - duben 2019

Více o Simplesite.com

Nakupování na Simplesite.com...

Chtěli byste prezentovat svoji firmu nebo projekt, ale děsí Vás čas a peníze, které byste museli investovat do nového Webu? Je tu pro Vás řešení, které bude trvat opravdu jen chvilku a nebude Vás stát téměř nic. Toto řešení se jmenuje SimpleSite a chlubí se tím, že webové stránky můžete mít hotové do 5 minut – stačí sledovat 3 kroky:Nejdříve si vyberete jeden z předem připravených návrhů stránek. Vyberete si uspořádání a barevnou kombinaci, která bude Vašemu projektu či firmě nejlépe vyhovovat. Napište svůj příběh a vyberte obrázek. Je pouze na Vás, jestli se rozepíšete, nebo budete psát pouze stručně. Text můžete později kdykoliv doplnit. Posledním krokem je zvolení perfektnímu názvu, který můžete také použít pro vlastní doménu.

Služby SimpleSite už vyzkoušelo více než 20 milionů lidí a tolik lidí se přece nemůže mýlit. Na SimpleSite.com jsou vždy připraveni Vám pomoci. Je to sice snadné, ale můžete se kdykoliv obrátit na zákaznický servis.

My v SimpleSite věří, že každý bez ohledu na to, jaké má technické dovednosti, by měl mít možnost využívat možnosti internetu. Internet je otevřený a pro všechny a měl by tak být, i pro ty, kteří nemají dostatečné schopnosti nebo mají vyšší věk a nejsou již ochotni se učit nové věci.
Řešení simplesite.com není určeno pro profesionální webové vývojáře. Je určeno pro každého, kdo by chtěl touží sdílet své nadšení a kreativitu nebo nápad na podnikání. Posláním je nabídnout produkt, který bude jednoduchým řešením. Vy potřebujete řešit obsah a nechcete řešit formu jakou bude obsah poskytnut.

Simplesite.com můžete využít i když budete chtít třeba sdílet fotografie. Můžete si vytvořit fotoalbum, které si může prohlédnout každý, kdo navštíví Vaši webovou stránku. Chcete něco zajímavého sdělit nebo říct? Vytvořte si jednoduchý blog. Můžete si také vytvořit internetový obchod s popisy a fotografiemi produktů. Můžete si také vytvořit seznam cen a spoustu dalšího.

SimpleSite.com vám poskytuje rychlý a snadno použitelný nástroj na tvorbu webových stránek. Několik jednoduchých kroků Vám umožní mít skvělou webovou stránku, a to jak profesionální, tak osobní.

Věříme, že SimpleSite.com bude přesně to, co hledáte. Projděte si jednotlivými kroky a uvidíte, jak je to snadné. Nemusíte ani vlastnit doménu - v celém procesu stavby webu budete vedeni a můžete si sami zvolit, zda doménu potřebujete a zaplatíte, nebo použijete tu existující, kterou jste používali doteď.

Navštivte cs.simplesite.com

Jak uplatnit slevový kód na Simplesite.com?

SimpleSite.com neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do SimpleSite.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte cs.simplesite.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Simplesite.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.