Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Simpujcka.cz slevový kupón - leden 2020
Simpujcka.cz

Simpujcka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.simpujcka.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2020

Více o Simpujcka.cz

Nakupování na Simpujcka.cz...

Nevyšli jste tento měsíc s penězi a fakturám se blíží splatnost? Možná budete potřebovat toto krátké období pokrýt krátkodobou půjčkou od nebankovní instituce. Jednou ze společností, které Vám půjčí na několik dní peníze, které budete moci obratem splatit je SimPujcka. Celou žádost od vyplnění až k obdržení peněz na účet můžete zvládnout už za několik málo minut – půjčku můžete získat prostřednictvím zprostředkovatele Pujcky.cz.U SimPujcka si můžete půjčit až 12 000 Kč na 30 dní. Pokud byste nemohli půjčku splatit je možné termín za poplatek dále odložit a to až 3x o 15 dní. Pro získání nepotřebujete ani ručitele ani zástavu. Zaměstnanci na SIMpujcka k Vám vždy budou přistupovat vstřícně a profesionálně.

Výhodou SimPujcka je rychlost – vyplnění Vám nezabere ani 5 minut a 95 % žádostí je posouzeno do 15 minut. Dnes požádáte a můžete za chvilku mít zaplaceno. SimPujcka nabízí nejnižší poplatky na trhu.

Pro získání úvěru musíte splňovat podmínky: Musíte být ve věku od 18 do 65 let, být občanem České republiky, vlastnit platný bankovní účet na své jméno a mít stálý příjem. SIMpujcka poskytne peníze také matkám na mateřské, studentům a dalšímu širokému spektru klientů.

Před podání žádostí o úvěr zvažte, zda je půjčka opravdu jediným vhodným řešením. Přesvědčte se také, že budete mít možnost úvěr splatit ve Vámi zadané lhůtě. Dodržujte pravidla pro zdravé půjčování. Nesnažte se pokrývat jednu půjčku jinou půjčkou a pokud se dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou organizací a příslušnými státními orgány.

Věříme, že Vám SimPujcka půjčka pomůže překonat těžké finanční období. Půjčku si můžete samozřejmě vzít opakovaně. Druhá půjčka, za předpokladu, že tu první jste v pořádku splatili, bude pro Vás ještě rychlejší než ta první.

Pokud by Vaše půjčka schválena nebyla, bohužel se nedozvíte důvod nechválení půjčky. Ve většině případů tomu ale tak nebude - úspěšnost vyplněných žádostí o půjčku se vždy vyskytuje nad 90 % hranicí. Vyplněním žádosti nikdy nic neztratíte. Přejeme hodně štěstí.

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

Navštivte www.simpujcka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Simpujcka.cz?

1) Na Pujcky.cz klikněte pod popisem půjčky klikněte na „chci získat půjčku onine“.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.simpujcka.cz

Twitter

3.7.2014: Splatnost Vaší půjčky si můžete prodlužovat. Jděte na https://t.co/DAjM507ark a zažádejte si o prodloužení.
17.4.2014: Máme novou pobočku v Praze. Peníze v hotovosti, 400m od stanice metra Háje: https://t.co/gjWz4I7Zz0 http://t.co/f2juljPwtO

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Simpujcka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.